Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Szanowni rodzice dzisiaj w ramach treningu spotykamy się tylko na sesji zdjęciowej.Proszę o punktualne przybycie wszystkich zawodników.

PLAN TRENINGOWY

a/ Zajęcia treningowe nowego sezonu rozpoczynają się 01 sierpnia każdego roku

b/ wyjazd na obowiązkowe obozy sportowe - 1 tydzień w sierpniu i 1 tydzień w okresie ferii zimowych

c/ wakacje - cały lipiec każdego roku oraz 1 tydzień ferii zimowych

d/ poradnik rodzica, SYSTEM SZKOLENIA i KALENDARZ - TUTAJ

 

HARMONOGRAM OKRESOWY: 05 IX - 12 XI 2017

GRUPA 2010 A

Poniedziałki, 17.00 - 18.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17 (boisko orlik)

Środy, 19.00 - 20.30, GCS, Olimpijska 5 (boisko "B")

Soboty, 09.00 - 10.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17 (boisko orlik lub trawa)

HARMONOGRAM OKRESOWY: 13 XI 2017 - 04 III 2018

GRUPA 2010 A

Poniedziałki, 18.00 - 19.30, XIV L.O. Wejherowska 55 (sala gimnastyczna)

Wtorki, 17.30 - 19.00, balon Dabrowa ul.Nagietkowa 73 (sztuczna trawa)

Środy, 18.30 - 20.00, XIV L.O. Wejherowska 55 (sala gimnastyczna)

Soboty, 09.00 - 10.30, XIV L.O. Wejherowska 55 (hala trawiasta)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM OKRESOWY: 05 IX - 12 XI 2017

GRUPA 2010 B

Poniedziałki, 18.30 - 20.00, Witomino, Nauczycielska 9 (boisko SI Arka)

  Środy, 19.00 - 20.30, GCS, Olimpijska 5 (boisko "B")

Piątki, 17.00 - 18.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17 (boisko orlik)

 

HARMONOGRAM OKRESOWY: 13 XI 2017 - 20 XII 2017

GRUPA 2010 B

 

WTOREK  17:30   19:00   balon Dąbrowa ul.Nagietkowa 73 (sztuczna trawa)

CZWARTEK  17:30  19:00 hala Obłuże ul.Płk.Dąbka 207

SOBOTA   10:30   12:00  balon Chylonia ul.Wejherowska 55 (sztuczna trawa)

 

 

GALERIA FOTOGRAFII ROCZNIKA 2010

Obozy, turnieje, wydarzenia

1/ ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2017 - TUTAJ

2/ OBÓZ LATO, ZIEMIA PUCKA 2017 - TUTAJ

WSZYSTKIE dzieci obowiązują:

 1/ orzeczenie lekarza medycyny sportowej, o zdolności dziecka do uczestnictwa w procesie sportowej edukacji, wydane TYLKO przez Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie, Filia w Gdyni, ul. Olimpijska 5 - KLIKNIJ NA LOGO PONIŻEJ.

 2/ deklaracja uczestnictwa, którą należy pobrać od trenera a następnie wypełnić, czytelnie podpisać i oddać trenerowi przed pierwszymi zajęciami dziecka w Klubie.

TERMINY WAŻNOŚCI ORZECZEŃ LEKARSKICH "COMS" GDYNIA 

L.p. IMIĘ i NAZWISKO TERMIN WAŻNOŚCI ORZECZENIA UWAGI - INFORMACJE
1.  MICHAŁ BARTKOWSKI                    20.01.2018r.  
2.  JERZY BEDNARSKI                   17.07.2018r.  
3.  BŁAŻEJ BURZYŃSKI                   05.07.2018r  
4.  MACIEJ BYTOF                   18.04.2018r.  
5.  IGOR CZAJKOWSKI                   05.07.2018r.  
6.  ANTONI CZERSKI                   30.04.2018r.  
7.  MARCEL DĄBROWSKI                   30.06.2018r  
8.  MAKSYMILIAN DZIEŁYŃSKI                   22.03.2018r  
9.  KONRAD GĄSIOROWSKI                   24.01.2018r.  
10.  JAKUB GOLIŃSKI brak  
11.  ARTUR GRIGORYAN                   19.07.2018r  
12.  WIKTOR HORAŁA                   26.01.2018r.  
13.  TYMON JANISZEWSKI brak  
14.  FILIP JASCHKE                   01.03.2018r.  
15.  MICHAŁ KLOCEK                   11.06.2018r.  
16.  MARCIN KORNOWSKI                   02.08.2018r.  
17.  MACIEJ KOSS                   11.05.2018r.  
18.  SZYMON KUŚNIEREK                   24.07.2018r.  
19.  WIKTOR LEWICKI                   30.04.2018r.  
20.  ADRIAN LUNKOWSKI                   06.08.2018r.  
21.  ANTONI ŁUCYK                   21.05.2018r.  
22.  ADAM ŁUKASIEWICZ                   16.03.2018r.  
23.  ADAM MAC brak  
24.  NATAN MAŚLIŃSKI                 12.07.2018r.  
25.  JAKUB MUSIAŁ brak  
26.  ALEX NIERYCHLEWSKI                 17.07.2018r.  
27.  MAX NIERYCHLEWSKI                 17.07.2018r.  
28.  MATIAS PEDERSEN                  26.01.2018r.  
29.  FRANEK PĘCZEK                  07.03.2018r.  
30.  KONRAD PILCH                  29.03.2018r.  
31.  MACIEJ POPIELARSKI                  10.01.2018r.  
32.  FILIP PORADA                  19.04.2018r.  
33.  SZYMON SOBOCZYŃSKI                  19.01.2018r.  
34.  JAKUB STOPIŃSKI                  07.05.2018r.  
35.  KRYSTIAN ŚLIWIŃSKI                  01.05.2018r.  
36.  DAWID WASILEWSKI                  22.06.2018r.    
37.  MAKSYMILIAN WICKA brak  
38.  DAWID WIŚNIEWSKI                  11.07.2018r.  
39.  SZYMON WIŚNIEWSKI                  07.03.2018r.  
40.  MACIEJ ZAMORSKI                 07.03.2018r.  
41.  BARTOSZ ZWOLIŃSKI                 07.06.2018r.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 769187
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012