Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Rozkład zajęć, który będzie obowiązywać wiosną tego roku dla zawodników Grupy A rocznika 2010:

Poniedziałki, 17.00 - 18.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17

Wtorki, 17:30 - 19:00, II LO w Gdyni ul. Wolności 22 B

Środy, 19.00 - 20.30, GCS, Olimpijska 5

Soboty, 09.00 - 10.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17

Szanowni rodzice dzisiaj w ramach treningu spotykamy się tylko na sesji zdjęciowej.Proszę o punktualne przybycie wszystkich zawodników.

PLAN TRENINGOWY

a/ Zajęcia treningowe nowego sezonu rozpoczynają się 01 sierpnia każdego roku

b/ wyjazd na obowiązkowe obozy sportowe - 1 tydzień w sierpniu i 1 tydzień w okresie ferii zimowych

c/ wakacje - cały lipiec każdego roku oraz 1 tydzień ferii zimowych

d/ poradnik rodzica, SYSTEM SZKOLENIA i KALENDARZ - TUTAJ

 

HARMONOGRAM OKRESOWY: 01 IX - 18 XI 2018

GRUPA 2010 A

Poniedziałki, 17.00 - 18.30, Gdynia ul. Wolności 25 (boisko orlik)

Środy, 17.00 - 18.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17 (boisko orlik lub trawa)

Piątki, 17.00 - 18.30, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17 (boisko orlik lub trawa)

Soboty, 08.30 - 10.00, Gdynia ul.Nauczycielska 9 (boisko sztuczna nawierzchnia)

HARMONOGRAM OKRESOWY: 19 XI 2018 - 31 III 2019

GRUPA 2010 A

Poniedziałki, 18.00 - 19.30, XIV L.O. Wejherowska 55 (sala gimnastyczna)

Wtorki, 16.30 - 18.00, XIV L.O. Wejherowska 55 (hala trawiasta)

Piątki, 16.30 - 18.00, XIV L.O. Wejherowska 55 (hala trawiasta)

Soboty, 08.00 - 09.30, XIV L.O. Wejherowska 55  (sala gimnastyczna)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM OKRESOWY: 01 IX 2018 - 18 XI 2018

GRUPA 2010 B

Poniedziałki, 18.30 - 20.00, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17 (boisko orlik)

  Środy, 18.30 - 20.00, TKKF CHECZ, Zamenhofa 17 (boisko orlik)

Soboty, 08.30 - 10.00, Witomino, Nauczycielska 9 (boisko SI Arka)

 

HARMONOGRAM OKRESOWY: 19 XI 2018 - 20 XII 2018

GRUPA 2010 B

 

Poniedziałki - hala Obłuże ul.Płk.Dąbka 207

Czwartki - hala Obłuże ul.Płk.Dąbka 207

Soboty - balon Chylonia ul.Wejherowska 55 (sztuczna trawa)

 

 

GALERIA FOTOGRAFII ROCZNIKA 2010

Obozy, turnieje, wydarzenia

1/ ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2017 - TUTAJ

2/ OBÓZ LATO, ZIEMIA PUCKA 2017 - TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 879931
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012