Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Jutro o godzinie ok.15. na Stadionie Miejskim w Gdyni odbędzie się sesja zdjęciowa wszystkich zespołów należących do projektu Wielkiej Arki. Wszyscy zawodnicy otrzymają koszulki, w których przystąpią do sesji zdjęciowej. Obecność wszystkich zawodników obowiązkowa.
Przychodzimy w dresach klubowych, zbiórka godz.14.55 Pod wejściem VIP.

Przedstawiam plan na nadchodzący tydzień:

Wszystkie treningi Witomino Nauczycielska 9

Wtorek- 8:30 (niebieska koszulka, żółte spodenki niebieskie getry) 
Środa- 8:30 ( żółta koszulka, niebieskie spodenki, żółte getry)
Piątek 8:30 ( jak we wtorek )

W nadchodzącym tygodniu trenujemy wtorek oraz czwartek 8.30 Witomino.
Wtorek- żółta koszulka,niebieskie spodenki,
Czwartek- niebieska koszulka,żółte spodenki

Po wtorkowym treningu proszę o krótkie zebranie z rodzicami w celu zebrania deklaracji członkowskich ( proszę przynieść uzupełnione-info sms przed obozem)
oraz omówienia kilku spraw organizacyjnych dotyczących nadchodzącego sezonu.

Pozdrawiam

Czas naszego zgrupowania w Tuchomiu powoli dobiega końca. Zmęczenie jest widoczne, ale nie pękamy i nadal ciężko pracujemy. Postawa chłopaków napawa optymizmem, cieszy dobre zdrowie i chęci do treningu. Pogoda nas nie oszczędza, kolejny dzień upału za nami : )
Na jutro zaplanowany został chrzest Młodego Arkowca i wieczorne wyjście na kręgle.
Pozdrawiamy rodziców, niedługo już wracamy!

Dzisiejszy dzień minął nam bardzo dobrze. Mimo upałów, które utrudniają nam troszkę funkcjonowanie świetnie sobie radzimy ; )
Wszyscy dzielnie znoszą pogodę, treningi i wszelkie trudności pokonujemy. Wieczorem odbyliśmy spotkanie w sali rycerskiej, gdzie Pan gospodarz opisywał i prezentował osprzęt rycerski wielu epok. Ponadto na własnej skórze doświadczyliśmy faktycznych rozmiarów i ciężaru zbroi prawdziwego rycerza wybranej epoki. Na koniec każdy miał okazję "postrzelać" z prawdziwego łuku. Takie atrakcje sprawiają, że nasz czas jest jeszcze przyjemniejszy i oprócz piłki nożnej korzystamy z innych ciekawych form spędzania czasu. Przed nami jeszcze dwa pełne dni obozu, które zamierzamy solidnie przepracować. Jesteśmy zdrowi i dobrze się mamy.
Pozdrawiamy rodziców !

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 851261
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012