Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

NAJNOWSZE INFORMACJE!

W związku z rozwojem Pionu Szkoleniowego, zapraszamy rodziców wszystkich zdolnych ruchowo chłopców, urodzonych w latach 2018 i 2019, do zapisania syna do ARKI GDYNIA!

Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA jest prowadzącym szkolenie sportowe w zakresie dyscypliny piłki nożnej, ukierunkowanym na jak najlepsze wyszkolenie zawodników, którzy w przyszłości myślą o sportowej karierze w barwach klubu ARKA GDYNIA, który swoje mecze Ekstraklasy czy 1. Ligi rozgrywa na Stadionie Miejskim w Gdyni.

Jesteśmy po to by spełniać sportowe marzenia dzieci i młodzieży i tworzymy warunki, sprzyjające osiągnięciu tego celu.

Nie wszyscy co prawda zostaną zawodowymi piłkarzami ale każdy z chłopców ma szansę spróbować swych sił i szkolić się piłkarsko pod okiem bardzo dobrze wykwalifikowanej kadry szkoleniowej i według zapisów Autorskiego Programu Szkolenia.

ZAPRASZAMY!

 

BEZPŁATNY FORMULARZ REJESTRACYJNY:

1/ Rodzicu, zgłoś syna poprzez formularz - KLIKNIJ I WYPEŁNIJ

2/ Nie masz konta Google? Nie ma problemu. Napisz, że chcesz zapisać syna na adres trenera: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

PLAN ZAJĘĆ GRUPY WICZLINO r'2018/2019 - jesień 2024 (od 12 VIII 2024):

Grupa Chwarzno - Wiczlino - Dąbrowa:

XVII LO Gdynia Wiczlino, ul. Wiczlińska 50 A

- PONIEDZIAŁKI, 17.45 - 18.45

- SOBOTY, 10.30 - 11.30.

KONTAKT DO TRENERA:

mgr SEBASTIAN OGÓREK

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. +48 519 753 959

---------------------------

PLAN ZAJĘĆ GRUPY OBŁUŻE r'2017 - 2019 - jesień 2024 (od 17 VIII 2024):

Grupa Obłuże - Oksywie - Pogórze:

SP 44 Obłuże, ul. Sucharskiego 10

- CZWARTKI, 18.00 - 19.15

- SOBOTY, 09.00 - 10.15

KONTAKT DO TRENERA:

TOMASZ JANIAK

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. +48 502 815 847

 

SZCZEGÓŁY PROJEKTU NABORU DO KLUBU:

ARKA GDYNIA BOYS czyli nowy projekt w klubie ARKA GDYNIA, dedykowany głównie chłopcom z roczników 2018 i 2019.

Treningi piłki nożnej w ramach ARKA GDYNIA BOYS są otwarte dla wszystkich zainteresowanych i chętnie uprawiających sport chłopców z roczników 2018 i 2019. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, specjalizującej się w szkoleniu piłkarskim najmłodszych dzieci.

To doskonały pretekst do rozpoczęcia przygody ze sportem pod znakiem ARKI GDYNIA, a przy tym gwarancja doskonałej zabawy, która pomoże w rozwoju fizycznym i psychicznym dziecka oraz jego integracji z rówieśnikami.

ARKA GDYNIA BOYS to także autorski program aktywizacji ruchowej, opracowany na bazie doświadczeń trenerów klubowych, innymi słowy – świetny sposób na urozmaicenie wolnego czasu po szkole lub przedszkolu. Nikt tak jak trenerzy Arki nie zaszczepi w Waszych pociechach miłości do futbolu, nikt też na boisku nie wywoła tylu uśmiechów na ich twarzach!

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Jak często odbywać się będą treningi ARKA GDYNIA BOYS?

– Treningi w ramach Programu odbywać się będą dwa razy w tygodniu, za wyjątkiem lipca oraz okresów świątecznych (jeden trening 60 -75 minut).

 

Gdzie będą odbywać się treningi?

- Obiekty sportowe XVII LO Gdynia Wiczlino, ul. Wiczlińska 50 A

- Obiekty sportowe SP 44 Gdynia Obłuże, ul. Sucharskiego 10

 

Co moje dziecko powinno mieć na treningu?

– Uczestników zajęć w sprzęt sportowy wyposaża rodzic. Niezbędny jest strój sportowy (dwie koszulki, spodenki, dres, ortalion) oraz buty przeznaczone do gry w piłkę nożną. W ciągu 30 dni od chwili zapisania dziecka do ARKA GDYNIA BOYS, rodzice powinni dostarczyć aktualne badania lekarskie wraz ze zgodą lekarza pierwszego kontaktu luba lekarza sportowego na udział dziecka w zajęciach.

 

Czy rodzice mogą oglądać treningi?

– Decyzję w tej sprawie uzależniamy od rozporządzeń państwowych oraz regulaminów poszczególnych obiektów. Jeżeli nie zostanie to zabronione przez organy administracyjne a trener wyrazi zgodę na obecność rodziców na treningu, będą oni mogli przyglądać się zajęciom przebywając w miejscu wskazanym przez trenera.

 

Czy moje dziecko będzie mogło uczestniczyć w zajęciach jeśli urodziło się w 2017 roku?

– Tak, dziecko urodzone w 2017 roku może uczestniczyć w zajęciach, jednakże lokalizacją właściwą dla tego rocznika jest Gdynia Obłuże, ul. Sucharskiego 10.

- Trenerem prowadzącym jest TOMASZ JANIAK. Tel. 502 815 847  lub e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

- Chłopcy szczególnie uzdolnieni ruchowo mogą być powołani do GRUPY A rocznika 2017 - zajęcia w Chyloni i na Witominie.

 

Jaki jest miesięczny koszt zajęć ARKA GDYNIA BOYS?

– Miesięczny koszt uczestnictwa dziecka w zajęciach ARKA GDYNIA BOYS wynosi 200,00 zł (płatne z góry do 10. dnia każdego miesiąca, z podaniem rocznika oraz imienia i nazwiska dziecka, na konto klubowe nr 62 1440 1026 0000 0000 0402 2661).

- WAŻNE - okres adaptacyjny, max do 30 dni jest okresem bezpłatnym.

- Płatność będzie można uiścić przez aplikację ProTrainUp, do której opiekunowie otrzymają login i hasło, po zarejestrowaniu dziecka w klubie SI ARKA GDYNIA.

- Rodzice, których chłopcy zostaną w grupie na stałe po okresie adaptacyjnym, dokonują jednorazowej opłaty Wpisowego w kwocie 250,00 zł, na konto klubowe.

 

Czy chłopcy urodzeni w latach 2018 i 2019 mogą dołączyć do Programu w innych dzielnicach?

– Zajęcia w dzielnicach do grup rozwojowych prowadzimy tylko w dzielnicach Wiczlino oraz Obłuże.

 

INNE WAŻNE PYTANIA:

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PROCESU SPORTOWEJ EDUKACJI - kliknij TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1305240
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012