Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

TURNIEJ !!!!!!

W niedziele odbędzie się turniej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. 
Powołani na turniej:
Szymon A
Aleksander B
Jan I
Igor J
Franciszek K
Filip Ł
Franciszek Ł
Eryk N
Michał O
Damian P
Wiktor P
Piotr R
Karol S
Jakub S
Filip S
Turniej odbywa się 21.10.2018, punkt zbiórki ul. Kazimierza Górskiego 10 "Mała Sztuczna GCS" godzina 8:10 
Obowiązuje strój turniejowy (proszę o przygotowanie w bidonach ciepłą herbatę) !!!!!!!!!!!!!

GALERIA FOTOGRAFII ROCZNIKA 2011

Obozy, turnieje, wydarzenia

 

1. Dzień Małego Arkowca r 2011 - maj 2018 - TUTAJ

2. Pierwsze zgrupowanie rocznika 2011 - Chmielno, sierpień 2018 - TUTAJ

 

 

 

 

WSZYSTKIE dzieci obowiązują:

1/ orzeczenie lekarza medycyny sportowej, o zdolności dziecka do uczestnictwa w procesie sportowej edukacji, wydane TYLKO przez Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie, Filia w Gdyni, ul. Olimpijska 5.

2/ deklaracja członkowska, którą należy pobrać a następnie wypełnić, czytelnie odręcznie podpisać i oddać trenerowi przed pierwszymi zajęciami dziecka w Klubie w sezonie 2018/2019.

 

a/ WARUNKI UCZESTNICTWA - POBIERZ

b/ OBOWIĄZKOWA DEKLARACJA CZŁONKOWSKA - POBIERZ

 

3/ UWAGA - prosimy rodziców zawodników urodzonych w roku 2011 o niezwłoczne rejestrowanie się w przychodni COMS w Gdyni,

celem uzyskania orzeczenia o zdolności do uprawiania piłki nożnej -

KLIKNIJ NA LOGO PONIŻEJ

 SYSTEM EDUKACJI - TUTAJ

DZIAŁ ZDROWIE - TUTAJ

 

 Badania lekarskie GRUPA A

 

Oliwier M.

2.4.2019

Oskar S.

22.07.2019

Nikodem W.

04.07.2019

Alan P.

31.07.2019

Artur G.

04.08.2019

Konrad P.

05.06.2019

Aleksander Z.

30.07.2019

Adam P-T

09.7.2019

Maciej M.

09.07.2019

Ksawery K.

31.07.2019

Dawid L.

 25.07.2019

Maksymilian W.

 brak

Natan M.

07.08.2019

Jakub G.

 5.6.2019

Mikołaj Ch.

29.04.2019

 

 

 

 

 

 ROCZNIK 2011

sezon 2018 / 2019


 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPONSOR TECHNICZNY KLUBU

         

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FANPAGE KLUBU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OFICJALNY SPONSOR ROCZNIKA 2011

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA SZKOLENIOWA

TEAM "A"

                                                        
                                          1. Trener Rafał Oleksiak                    Asystent trenera - Michał Bercal

                                                 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                                Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                          

                                                     tel. +48 508 19 94 52                                           tel +48 533 950 226

 

KADRA SZKOLENIOWA

TEAM "B"

                                                       
                                         1. Trener - Karol Cegłowski          Asystent trenera - Mariusz Gorzycki

                                                 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                                Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                          

                                                     tel. +48 664 704 132                                               tel. +48 698 082 941

            

KADRA ZAWODNICZA ROCZNIKA 2011

GRUPA ZASADNICZA "A"

 

1 CHRZANOWSKI MIKOŁAJ
2 GOLIŃSKI JAKUB
3 GRIGORYAN ARTUR
4 KOWALSKI KSAWERY
5 LABUDA DAWID
6 MAŚLIŃSKI NATAN
7 MARCINIAK OLIWER
8 PILCH KONRAD
9 PŁASZKO-TYNDZIK ADAM
10 POTRYKUS ALAN
11 PUZDROWSKI WIKTOR
12 RENDASZKA PIOTR
13 STEPANIUK PAWEŁ
14 STRZELECKI OSKAR
15 WICKA MAKSYMILIAN
16 WOLF NIKODEM
17 ZAUER ALEKSANDER

 

KADRA ZAWODNICZA ROCZNIKA 2011

 

GRUPA ZASADNICZA "B"

 

1 Antczak Szymon
2 Berggrun Aleksander
3 Chrzanowski Mikołaj
4 Czarnecki Alan
5 Iwoła Jan
6 Jastrzębski Igor
7 Kędzia Franciszek
8 Klajnert Borys
9 Kraszewski Mikołaj
10 Łosin Filip
11 Łuka Franciszek
12 Łuka Mateusz
13 Niecikowski Eryk
14 Ogoenwema Michał
15 Pach Damian
16 Piwkowicz Piotr
17 Puzdrowski Wiktor
18 Rendaszka Piotr
19 Sadowski Karol
20 Siemaszko Damian
21 Skulski Jakub
22 Stankowski Filip
23 Wasiak Mateusz 
24 Węsierski Emil
25 Żembrowski Tymon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 997165
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012