Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ GALERIE Z UBIEGŁYCH LAT
 
TURNIEJ DEYNA CUP (2013-09-28..29)
TURNIEJ GRAFPROM CUP (2013-09-14)
TURNIEJ SILESIA CUP (2013-09-07..08)
OBÓZ W SZCZECINKU (2013-08)
ZAKOŃCZENIE SEZONU (2013-06-27)
TURNIEJ ARKA GDYNIA SUMMER CUP (2013-06-22..23)
TURNIEJ WKS ŚLĄSK CUP (2013-06-14..16)
URODZINY KRZYSIA I OLIWIERA (2013-06-08)
DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA (2013-06-08)
MECZ U-19 POLSKA - HISZPANIA (2013-06-05)
TURNIEJ BENIAMINEK CUP (2013-03-09)
TURNIEJ ZINA CUP (2013-03-02)
TURNIEJ W LUZINIE (2013-02-23)
OBÓZ W CHMIELNIE (2013-02)
TURNIEJ W RYPINIE (2013-01-26)

Arka Gdynia - Panathinaikos Ateny

9.07.2014 o godz. 18:00

 

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW  POD FAN SHOPEM

 

O GODZ 17:30 W BARWACH KLUBOWYCH

 

CHĘTNYCH PROSZĘ O POTWIERDZENIE

 

OBECNOŚĆ DO TRENERA JACKA

 

(SMS)

 

TURNIEJE
Beniaminek Cup 2013 Turniej Piłki Nożnej w Starogardzie Gdańskim (1. miejsce) Czytaj więcej...
Zina Cup 2013 Halowy Turniej Piłki Nożnej w Redzie (1. miejsce) Czytaj więcej...
Luzino 2013 Turniej „Nadzieje Polskiej Piłki” w Luzinie (3. miejsce) Czytaj więcej...
Rypin 2013 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Rypina (1. miejsce) Czytaj więcej...
Sopot Cup 2012 Turniej o Puchar Niepodległości    
Gdynia Cup 2012 Turniej Junior Futsal Cup w Gdyni (3. miejsce)  
Hary Cup 2012 Turniej Hary Cup w Łodzi (1. miejsce)  
Chico Cup 2012 Turniej Chico Cup w Gdyni (3. miejsce)  
Deichmann Cup 2012 Turniej Deichmann Minimistrzostwa Europy w Gdyni (3. miejsce)  
Wejherowo 2012 Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa (1. miejsce)  
Santos Cup 2012 Turniej Santos Cup w Gdańsku (2. miejsce)  

 MECZE TOWARZYSKIE I SPARINGI
Arka Gdynia 2004 16:9 GOSRiT Luzino 2004 Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 6:1 Olimpic Gdańsk 2003 Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 8:2 AS Pomorze 2004 Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 7:0 Zawisza Bydgoszcz 2004 Czytaj więcej...
                     
Mecz ARKA - UKS 1 REDA
Dejna Cup 2014 cz. 1
Dejna Cup 2014 cz. 2
Dejna Cup 2014 cz. 3
Dejna Cup 2014 cz. 4
OBÓZ W BUCZU (2014-08) cz. 1
OBÓZ W BUCZU (2014-08) cz. 2
OBÓZ W BUCZU (2014-08) cz. 3
OBÓZ W BUCZU (2014-08) cz. 4
OBÓZ W KOŁOBRZEGU (2014-01)
TURNIEJ FCBESCOLA CUP (2014-01-19)

Czytaj więcej...

SPONSOR TECHNICZNY KLUBU

 

Prezentacja drużyny w naszym kanale Youtube

SEZON 2014/2015

SZTAB SZKOLENIOWY

Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Marek Leszczyński trener
2. Łukasz Radzimiński trener
3. Jacek Sachajko asystent trenera, kierownik drużyny
4. Galiński Paweł asystent trenera
5. Zagórski Arkadiusz trener bramkarzy
6. Czarniak Piotr V.I.P.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 197208
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012