Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Dziś zakończyliśmy kilkudniowy wyjazd do Anglii i Walii, gdzie mogliśmy zmierzyć się z zespołami z całej Europy. 

 

 

 

 

 

 

Pierwszy dzień naszego wyjazdu to zwiedzanie Londynu (pałac Buckingham, dzielnica Westminster, stadion Chelsea Londyn) oraz oraz przejazd do miejscowości Bristol, gdzie mieszkaliśmy. W sobotę na dobre rozpoczęło się granie i przez cały dzień mierzyliśmy się z zespołami z różnych zakątków Europy. W pierwszej fazie zanotowaliśmy 1 wygraną, 1 remis i 2 porażki i przyszło nam dalej grać w grupie brązowej. Tu 2 razy wygraliśmy i raz przegraliśmy, ostatecznie wygrywając rozgrywki w tej grupie. Poniżej wyniki:

Arka Gdynia - Luton Town (Anglia) 1:3

Arka Gdynia - Southampton (Anglia) 1:0 

Arka Gdynia - Sporting Lizbona (Portugalia) 0:4

Arka Gdynia - Sheffield United (Anglia) 1:1

Arka Gdynia - Bristol Rovers (Anglia) 1:0

Arka Gdynia - Vjs Vantaa (Finlandia) 1:2

Arka Gdynia - FC Lugano (Szwajcaria) 4:0

Turniej wygrał zespół Sportingu Lizbona, który tego dnia był bezsprzecznie najlepszy. 

W niedzielę czekały nas kolejne emocje - 3 mecze sparingowe z zespołami z Anglii i Walii oraz niespodzianka ze strony Organizatora naszego wyjazdu - wyjście na mecz Premier League Cardiff City - Chelsea. W meczach kontrolnych niestety odnieśliśmy 3 porażki, choć w każdym byliśmy równorzędnym zespołem, ale zawodziła nasza skuteczność w zdobywaniu goli. Poniżej wyniki:

Arka Gdynia - Wolverhampton 0:2

Arka Gdynia - Coventry City 1:3

Arka Gdynia - Cardiff City 0:1

Na deser czekał nas mecz najwyższej klasy rozgrywkowej na Wyspach Brytyjskich - Cardiff City - Chelsea Londyn, co na pewno zapadnie chłopcom na długo w pamięci. 

Teraz wracamy do naszych ligowych zmagań bogatsi o doświadczenia, które na pewno zaprocentują. 

Dziękujemy Organizatorowi naszego wyjazdu - Panu Dawidowi za pomoc we wszelkich sprawach logistycznych i możliwość sprawdzenia się z wymagającymi rywalami ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1305229
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012