Wtorek trening godz. 18.00 - (ZAKOŃCZENIE SEZONU, mecz RODZICE - AG2010A) ul. Nauczycielska 9, Witomino
Niedziela 04.07.21r - AGSC obiekty GCS
GRUPA C KAT U 12 - ROCZNIK 2009 RUNDA I - ELIMINACJE | ||||||||
LP | GODZ | BOISKO | KTO | TEAM | TEAM | WYNIK | UWAGI | CZAS |
21 | 08:40 | BCS B | 2C - 5C | S. POLSKA | ARKA II | : | 2 x 15 min | |
22 | 09:20 | BCS B | 3C - 4C | SALOS | ESCOLA | : | 2 x 15 min | |
23 | 10:00 | BCS B | 1C - 5C | GRUNWALD | ARKA II | : | 2 x 15 min | |
24 | 10:40 | BCS B | 2C - 3C | S. POLSKA | SALOS | : | 2 x 15 min | |
25 | 11:20 | BCS B | 1C - 4C | GRUNWALD | ESCOLA | : | 2 x 15 min | |
26 | 12:00 | BCS B | 5C - 3C | ARKA II | SALOS | : | 2 x 15 min | |
27 | 12:40 | BCS B | 4C - 2C | ESCOLA | S. POLSKA | : | 2 x 15 min | |
13:00 - 14:30 PRZERWA OBIADOWA | ||||||||
14:45 - 15:15 CEREMONIA OTWARCIA, STADION MIEJSKI, TRYBUNA VIP | ||||||||
28 | 15:40 | BCS B | 1C - 3C | GRUNWALD | SALOS | : | 2 x 15 min | |
29 | 16:20 | BCS B | 4C - 5C | ESCOLA | ARKA II | : | 2 x 15 min | |
30 | 17:00 | BCS B | 1C - 2C | GRUNWALD | S. POLSKA | : | 2 x 15 min |
Poniedziałek 05.07.2010A -AGSC obiekty GCS
rozgrywki od 9.00- 17.00
Sobota 26.06.21r. godzina 11:00 JD2 gr3: Jaguar Gdańsk - SI Arka II Gdynia, Gdańsk ul.Budowlanych 49 zbiórka powołanych zawodników godzina 10:15. Zabieramy: stroje meczowe żółte, rękawice do bronienia i bluzę bramkarską, ochraniacze, wodę, piłkę na rozgrzewkę, legitymację szkolną.
Powołani Zawodnicy: Jerzy.B, Antoni.B, Błażej.B, Marcel D, Maksymilian.D, Maciej.K, Adam.Ł, Adam.M, Paweł.O, Maciej.P, Jakub.S, Dawid.W, Tomasz.M, Wojciech O.
Sobota 26.06.2021r Turniej E1 gr 17 godz.11.00 Stadion MOSiR Sopot, ul.23 marca 98
powołani:Konrad G, Filip J, Marcin K, Maksymilian K.
zbiórka powołanych zawodników godzina 10:30, zabieramy: stroje meczowe żółte, ochraniacze, wodę, piłkę na rozgrzewkę, legitymację szkolną.
Wtorek trening godz. 18.45 ul. Nauczycielska 9, Witomino
Środa wolne, mecz EURO Polska - Szwecja
Czwartek trening godz. 18.45 ul. Nauczycielska 9, Witomino
Sobota 26.06.21r godz. 11.00 JD2 gr3 mecz Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia SI ,Gdańsk ul.Budowlanych 49
Sobota 19.06.21r. godzina 19:00 JD2 gr3: Pokolenia Lechii Gdańsk - SI Arka II Gdynia, Gdańsk ul.Traugutta 29 zbiórka powołanych zawodników godzina 18:15. Zabieramy: stroje meczowe żółte, rękawice do bronienia i bluzę bramkarską, ochraniacze, wodę, piłkę na rozgrzewkę, legitymację szkolną.
Powołani Zawodnicy: Jerzy.B, Antoni.B, Błażej.B, Igor.C, Maksymilian.D, Maciej.K, Adam.Ł, Adam.M, Paweł.O, Maciej.P, Jakub.S, Dawid.W, Tomasz.M.
Wtorek trening godz. 18.45 ul. Nauczycielska 9, Witomino
Środa trening godz. 18.45 ul. Nauczycielska 9, Witomino
Czwartek trening godz. 18.45 ul. Nauczycielska 9, Witomino
Sobota 19.06.21r godz. 19.00 JD2 gr3 mecz Pokolenia Lechii Gdańsk - Arka II Gdynia SI ,Gdańsk ul.Traugutta 29