Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 

Jak na razie słabo akcja się rozkręca, liczymy na większe zainteresowanie nieuleczalnie chorymi dziećmi

W dniu meczowym pod stadionem w okolicach sklepu Fans Home będzie czekał na Was samochód a przy nim w czapkach mikołajowych nasi pomocnicy u których możecie zostawić mleko które zaraz po meczu dostarczymy do Hospicjum.

Nie będzie Ciebie na meczu a chcesz w tygodniu gdzieś zostawić mleko? Śmiało podrzucajcie do biura SI Arka Gdynia na piętrze Narodowego Stadionu Rugby lub na naszym obiekcie na Witominie, można to zrobić 24/dobę (gdy nie ma nikogo w biurze zostawiajcie u ochroniarzy).

Ale to nie wszystko bo emocje trzeba dawkować – już jutro kolejne zaskakujące szczegóły, co zrobimy by zbiórka była tą rekordową. A mamy przygotowaną jeszcze większą niespodziankę.
Tymczasem udostępniamy ten post gdzie się da! Robimy zdjęcia i z hasztagiem #MlekoDlaHospicjum i udostępniamy! Oczywiście mleko ze zdjęcia trafić musi na zbiórkę. :-)
Będzie moc? Będzie! Musi być!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1080072
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012