Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

1/ W związku z opracowaniem m.in. zasad organizacji zajęć i podstaw planu treningowego, w oparciu o wytyczne, które do nas wpłynęły z UM Gdyni ws. otwarcia boisk na terenie Gdyńskiego Centrum Sportu oraz na Witominie, decyzją Zarządu SI "ARKA" Gdynia, zajęcia na ww. obiektach mogą się odbywać od środy 06 maja br.  We wtorek 05 maja br. trenerzy przekażą zawodnikom i rodzicom plany treningowe obowiązujące od 06 maja br.

UWAGA - Z uwagi na możliwe kolejne zmiany w przepisach, grafik treningowy może ulegać zmianom z tygodnia na tydzień.

2/ Nasz Klub musi działać wyłącznie w oparciu o przepisy i zezwolenia a ponadto musimy być pewni zapewnienia wszystkich warunków bezpieczeństwa i spełnienia wszelkich formalnych wytycznych sanitarnych oraz organizacyjnych. W związku z tym, iż w UM Gdyni są opracowywane wytyczne ws. użytkowania przez kluby boisk w gdyńskich dzielnicach, na tychże obiektach na razie trenować nie będziemy. Z chwilą otrzymania wytycznych, obiekty dzielnicowe wpiszemy w nasz grafik treningowy.

3/ Na tej podstawie sukcesywnie "odmrażać" będziemy kolejne roczniki a trenerzy będą rodziców i zawodników na bieżąco informować o terminach i obiektach, które są dla poszczególnych grup dostępne.

4/ Udział każdego z zawodników naszego Klubu jest dobrowolny, jednakże może odbywać się jedynie na podstawie zwrotu trenerom dwóch podpisanych dokumentów:

a/ Oświadczenia ws. wyrażenia ZGODY obojga rodziców na udział dziecka w procesie sportowej edukacji, w obowiązującym stanie epidemicznym,

b/ Deklaracji respektowania ZASAD organizacji zajęć w naszym Klubie, w czasie obowiązywania stanu epidemicznego.

 

5/ Prosimy ponadto rodziców zawodników z wszystkich roczników, o informowanie trenerów w miarę własnych możliwości, czy jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem dziecka, także w treningach, ewentualnie prowadzonych w soboty w dowolnych godzinach lub / i niedziele.

 

6/ Zajęcia treningowe w trybie zdalnym, są nadal realizowane przez zawodników na podstawie materiałów przekazanych przez trenerów. Polecamy je wykonywać w środowisku BEZPIECZNYM DLA ZDROWIA, tj. w domu lub w przestrzeniach otwartych, np. niezaludnionych parkach, lasach, tj. zgodnie z przepisami, do odwołania.

 

Zarząd SI ARKA Gdynia, 05 05 2020 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1100271
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012