Jaguar Gdańsk, AS Pomorze Sopot, UKS Orły Tczew, AP Człuchów, Vestito Gdynia, Beniaminek Starogard Gdański, KS Chwaszczyno, Gedania Gdańsk, Arka Gdynia 2007 Śledziki, Arka Gdynia 2007 Dorszyki - oto stawka drużyn, które we czwartek 17 kwietnia o godzinie 9.00 rozpoczną zmagania w piłkarskim turnieju najmłodszego rocznika naszego Klubu. Turniej przygotowała podgrupa o wdzięcznej nazwie "Dorszyki", której trenerami są Mirosław Zimny oraz Krystian Czerwionka. Wszystkie mecze zostaną rozegrane na nowej murawie boiska treningowego GOSiR, przy ul. Olimpijskiej 5.
BOISKO "klatka" na GOSiR zarezerwowane 17 kwietnia 2014 w godzinach 9.00 - 15.00
MECZE odbywają się na dwóch zmniejszonych boiskach czyli równolegle odbywają się dwa mecze, drużyny w składzie bramkarz + pięciu zawodników w polu. Liczba graczy dowolna, zmiany lotne.
Są dwie grupy eliminacyjne, w tych grupach gramy "każdy z każdym" a potem zespoły które zajmą...
5. miejsca w grupach zagrają o 9. miejsce w Turnieju, zespoły które zajmą...
4. miejsca w grupach zagrają o 7. miejsce w Turnieju, zespoły które zajmą...
3. miejsca w grupach zagrają o 5. miejsce w Turnieju.
Natomiast w fazie półfinałowej o awans do FINAŁU, klucz jest następujący :
zwycięzca grupy A - drugi zespół grupy B
drugi zespół grupy A - zwycięzca grupy B
Przegrani z tego dwumeczu zagrają o 3. miejsce w Turnieju
Zwycięzcy z tego dwumeczu zagrają w Wielkim FINALE.
Każdy mecz trwa 12 minut.
Początek od 9.15.
O 9.00 planowane jest krótkie otwarcie Turnieju.
Mecze finałowe rozpoczną się ok. 12.15
OPIEKA MEDYCZNA - przez cały dzień pracuje na Turnieju Bartosz Hamerski - ratownik medyczny,
STOLIK SPIKERSKI - prowadzi dwójka rodziców z grupy Dorszyki
NAGRODY - medale dla wszystkich uczestników,puchary za I , II ,III miejsce w Turnieju,dyplomy dla wszystkich, statuetki dla najlepszego zawodnika,najlepszego bramkarza i króla strzelców, pojedyncze nagrody rzeczowe : piłka,torba sportowa,rękawice dla w/w wymienionych.
PLAN :
GRUPA A : ( boisko A )
1.Gedania Gdańsk
2. Arka Gdynia Śledziki
3.AS Pomorze
4.KS Chwaszczyno
5.AP Vestito
GRUPA B : ( boisko B )
1.Beniaminek Starogard Gdański
2.AP Człuchów
3.Arka Gdynia Dorszyki
4.Jaguar Gdańsk
5.UKS Orły Tczew
HARMONOGRAM ROZGRYWEK ELIMINACYJNYCH:
9.15 Gedania-AG Śledziki i Beniaminek - Człuchów
9.30 Pomorze – Chwaszczyno i AG Dorszyki - Jaguar
9.45 Gedania – Vestito i Beniaminek - Orły
10.00 AG Śledziki – Chwaszczyno i Człuchów – Jaguar
10.15 Pomorze – Vestito i AG Dorszyki - Orły
10.30 Gedania – Chwaszczyno i Beniaminek - Jaguar
10.45 AG Śledziki – Pomorze i Człuchów - AG Dorszyki
11.00 Chwaszczyno – Vestito i Jaguar - Orły
11.15 Gedania – Pomorze i Beniaminek – AG Dorszyki
11.30 AG Śledziki – Vestito i Człuchów – Orły
MECZE O MIEJSCA , PÓŁFINAŁOWE I FINAŁY :
11.45 mecz o 9. miejsce A5 – B5 boisko A
11.45 mecz o 7.miejsce A4 – B4 boisko B
12.00 mecz o 5.miejsce A3 – B3 boisko A
12.00 PÓŁFINAŁ A1 - B2 boisko B
12.15 PÓŁFINAŁ A2 - B1 boisko A
12.45 przegrani z półfinałów : MECZ o 3. miejsce boisko B
13.00 zwycięzcy z półfinałów : FINAŁ -mecz o 1.miejsce - boisko A
13.20 KONCERT / Uroczyste zakończenie Turnieju oraz wręczenie nagród.