Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

21 maja 2017 r. na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni odbyła się pierwsza ważna odsłona Dnia Młodego Arkowca' 2017, zorganizowana wyłącznie dla rocznika 2010, której celem było wyłonienie pierwszej grupy chłopców, którzy od 01 sierpnia br. tworzyć będą grupy zasadnicze w SI "ARKA" Gdynia w kategorii wiekowej Under 8. Po wnikliwej analizie kilku testów oraz dokonaniu ocen przez wielu trenerów, do składu rocznika 2010 powołanych zostało na dziś 24 zawodników, którzy od startu sezonu 2017 / 2018 stanowić będą podstawowy skład S.I. "ARKA" GDYNIA w tej właśnie kategorii.

Chłopcy w sierpniu br. wyjadą na pierwsze wspólne zgrupowanie do Żelistrzewa, gdzie na pięknych boiskach z naturalnej trawy będą przekonywać trenerów do swojego poziomu talentu, zaś zaraz po tym wystartują w rozgrywkach ligowych, tzw. turniejach mistrzowskich Pomorskiego ZPN. W dniu dzisiejszym dziękujemy wszystkim trenerom i opiekunom dzieci z rocznika 2010 z mozołem pracującym w Fundacji "Nigdy Nie Zostaniesz Sam", którzy przez rok czasu - a czasem nawet dłużej - przygotowywali do tego kolejnego piłkarskiego kroku naszych małych Arkowców!

Bardzo fajna informacja to fakt, iż w miesiącu wrześniu br. do całości kadry rocznika 2010 może dołączyć jeszcze kilku chłopców, którzy będą mieli szansę pokazać piłkarski talent, podczas otwartej - jesiennej sesji DNIA MŁODEGO ARKOWCA 2017, która zostanie przeprowadzona dla roczników 2007, 2008, 2009 oraz 2010, na którą już dziś zapraszamy kandydatów z gdyńskich i kaszubskich szkółek piłkarskich, klubów sportowych, szkół podstawowych... oraz podwórek!

UWAGA rodzice poniżej wymienionych chłopców - we środę 07 czerwca br. o godz. 18.00 zapraszamy na bardzo ważne spotkanie, na którym dowiedzą się Państwo o zasadach uczestnictwa w szkoleniu swoich dzieci w SI "ARKA" Gdynia, planach szkoleniowych, systemie szkolenia w Klubie zarówno na płaszczyźnie edukacji piłkarskiej, jak i społecznej.

Początek spotkania o godz. 18.00 w salce konferencyjnej Narodowego Stadionu Rugby, przy ul. Kazimierza Górskiego 10, wjazd na parking od ul. Sportowej.

LISTA chłopców zakwalifikowanych do szkolenia zasadniczego w piłce nożnej z rocznika 2010:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 824851
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012