Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Zespół rocznika 2004 prowadzony przez trenerów Ireneusza Michalika, Bartosza Bławata oraz Arkadiusza Zagórskiego wygrał silnie obsadzony Międzynarodowy TURNIEJ API CUP, który w dniach 24 – 26.11.2017 odbył się w Zakopanem. W zimowej scenerii nasi młodzi zawodnicy zostawili w pokonanym polu 15 ekip z Polski, Ukrainy i Litwy. W rozwinięciu newsa wyniki a szczegóły znajdą Państwo na podstronie rocznika 2004. Gratulacje dla zawodników i sztabu szkoleniowego.

Wyniki pierwszego dnia

Arka Gdynia – FC Wrocław 0 : 1

Arka Gdynia – MOSP Białystok 1 : 1

Bramka: Adrian Łyszkiewicz 8’ –k

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz 5 : 0

Bramki: Jakub Kościów 3 (4’, 9, 24’), Adrian Łyszkiewicz 2 (7’, 22’)

Arka Gdynia – Warta Poznań 1 : 0

Bramka: Wiktor Matwiszyn 27’

Wyniki drugiego dnia

Arka Gdynia – Dynamo Kijów 5 : 0

Bramki: Jakub Kościów 3 (5’, 10’, 13’), Donat Adkonis 16’, Wiktor Siłkowski

Arka Gdynia – Żalgiris Wilno 0 : 0

Arka Gdynia – Korona Kielce 1 : 0

Bramka: Jakub Kościów 27’

Wyniki trzeciego dnia

½ finału Arka Gdynia – Pogoń Szczecin 0 : 0 (k. 5 : 4)

Strzelcy jedenastek: Jakub Kościów, Mateusz Krause, Adrian Łyszkiewicz, Igor Czyż, Krzysztof Puścikowaki

Finał Arka Gdynia – FC Wrocław 1 : 0

Bramka: Mateusz Krause 8’

Arka grała  w składzie:  Styn Maciej, Zych Oliwier, Adkonis Donat, Czyż Igor, Galiński Michał, Gasiński Jakub, Gmitrowski Karol, Kościów Jakub, Krajewski Marcel, Krasiński Jakub, Krause Mateusz, Łyszkiewicz Adrian, Matwiszyn Wiktor, Niedźwiedzki Krzysztof, Puścikowski Igor, Siłkowski Wiktor, Sochacki Jakub, Zębrzuski Dawid. 

Tytuł najlepszego bramkarza trafił ex aequo do naszych zawodników Oliwiera Zycha oraz Macieja Styna.

Końcowa kolejność:

1 ARKA GDYNIA

2 FC WROCŁAW ACADEMY

3 ESCOLA VARSOVIA

4 POGOŃ SZCZECIN

5 WISŁA KRAKÓW SA

6 MOSP BIAŁYSTOK

7 ŚLĄSK WROCŁAW

8 WARTA POZNAŃ

9 KORONA KIELCE

10 WIDZEW ŁÓDŹ

11 SANDECJA NOWY SĄCZ

12 DUNAJEC NOWY SĄCZ

13 PRYKARPATTYA IVANO FRANKIVSK

14 ZALGIRIS WILNO

15 AKADEMIA DYNAMA KIJÓW

16 OCEAN DNIEPROPIETROWSK

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 795139
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012