Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Rok 2017 to dla klubu ARKA GDYNIA wiele wspaniałych chwil, emocji i sukcesów. Arka wywalczyła Puchar Polski i Superpuchar Polski, zagraliśmy dwa pasjonujące mecze w eliminacjach Ligi Europy UEFA, kontynuujemy zwycięską passę już w obecnej edycji Pucharu Polski i z powodzeniem gramy w Ekstraklasie. Kolejni wychowankowie Stowarzyszenia Inicjatywa ARKA zadebiutowali w Ekstraklasie - to Maciej Ambrosiewicz w barwach Górnika Zabrze oraz Szymon Nowicki w barwach Arki Gdynia. Kolejni wychowankowie trafili do juniorskich reprezentacji Polski, zaś zespół rocznika 2003 awansował tej jesieni po raz pierwszy w historii do Centralnej Ligi Juniorów. Niech pod choinką świąteczną roku 2017 znajdą się wszystkie powyższe prezenty a także te, o których każdy sobie marzy.

Wszystkim zawodnikom, ich rodzinom, sympatykom i partnerom naszego Klubu życzymy ponadto uśmiechu, zasłużonego wypoczynku oraz radości, zarówno w Święta, jak i w Nowym 2018 Roku!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 902068
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012