Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Z dużą satysfakcją informujemy, iż gdyńskie przedsiębiorstwo LANGOWSKI SHIPPING zostało sponsorem drużyn A i B rocznika 2010, które realizują zadanie piłkarskiego szkolenia w Stowarzyszeniu Inicjatywa ARKA. To kolejna pomorska firma, która swoim mecenatem obejmie obie szkolone w naszym klubie drużyny tego samego rocznika jednocześnie, pomagając tym samym nie tylko materialnie i wizerunkowo, lecz także organizacyjnie. Młodzi piłkarze Arki z rocznika 2010 będą już wkrótce zaopatrzeni w kolejne elementy reprezentacyjnej garderoby ale już z oficjalnym logo LANGOWSKI SHIPPING.

Langowski Shipping (LSH) to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym, działająca w branży TSL od ponad 10 lat.

Nadrzędnym celem firmy jest zadowolenie klienta i zaspokojenie jego indywidualnych potrzeb. Jest to możliwe dzięki oferowanej kompleksowej usłudze spedycyjnej oraz profesjonalnej obsłudze celnej. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia zespół kompetentnych pracowników, który dostarcza najlepszych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Uprzejmie dziękujemy Państwu Halinie i Tomaszowi Langowskim za zaufanie, wsparcie i życzliwość!

OFICJALNA STRONA "LANGOWSKI SHIPPING" - TUTAJ

STRONA ROCZNIKA 2010 S.I. "ARKA" Gdynia - TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 928842
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012