Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

UWAGA - ogłaszamy nowy nabór do projektu EKSTRA KLUB - edycja 2018, tym razem dla dzieci urodzonych w latach 2003 - 2006. Tym razem nie będzie grupy młodszej, gdyż tak przewiduje projekt, którego organem prowadzącym jest Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest zupełnie bezpłatny i dedykowany mieszkańcom Gdyni od 12 do 15 ego roku życia, którzy nie są zrzeszeni w Polskim Związku Piłki Nożnej jako zarejestrowani i czynni zawodnicy, umożliwiając - w sposób szczególny dzieciom z niewystarczająco materialnie sytuowanych rodzin - dostęp do zorganizowanej aktywności ruchowej oraz profesjonalnej infrastruktury sportowej. Program obejmuje 2 zajęcia tygodniowo po max. 90 minut każde, zawsze w dni wolne, tak, aby wypełnić młodym uczestnikom czas wolny, który często spędzają w sposób niewłaściwy, np. na wirtualnych grach za pomocą coraz nowocześniejszych form IT czy video game lub po prostu łobuzując na osiedlu. Spotkania prowadzą klubowi trenerzy, instruktorzy oraz wolontariusze a zajęcia nie będą się tylko sprowadzać do samej piłki nożnej, lecz także będą nosiły elementy edukacji społecznej, ogólno-ruchowej oraz korekcyjnej, np. dla dzieci z wadą postawy czy nadwagą.

- Dokumentacja projektu: TUTAJ.

- Kontakt dla rodziców z trenerami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

- Prowadzący: - trener ARTUR PLATA, tel. 503 371 653

- Miejsce prowadzenia zajęć: Ośrodek Szkoleniowy SI "ARKA", Gdynia Witomino - Radiostacja, ul. Nauczycielska 9

- Każdy z uczestników musi posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w Programie oraz zgodę lekarza rodzinnego.

- NAJBLIŻSZE TERMINY ZAJĘĆ:

SOBOTA 10 III 2018 - g. 18.00

NIEDZIELA 11 III 2018  - g. 16.00.

ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 916698
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012