Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gdyni Spółka z o.o. w sezonie 2018/2019 ponownie będzie wspierać nasze Stowarzyszenie. Znana gdyńska firma, to przedsiębiorstwo znane z wysokiego poziomu odpowiedzialności społecznej, o czym świadczy wspieranie nie tylko sportu ale także instytucji kultury czy inicjatyw lokalnych. Z faktu, że OPEC GDYNIA ponownie gości na pokładzie Stowarzyszenia Inicjatywa ARKA przyjmujemy z zadowoleniem oraz w poczuciu dobrze wykonywanej pracy treningowej i wychowawczej wobec naszych młodych piłkarzy.

Przypomnieć chcielibyśmy ponadto, że OPEC GDYNIA wspiera także nasz turniej ARKA GDYNIA CUP już od wielu lat oraz wydarzenie, którego jesteśmy współorganizatorem, czyli Piknik Pokoleń WESOŁA PIŁKA.

Załodze OPEC GDYNIA z Prezesem Januszem Różalskim na czele już dziś dziękujemy za okazane zaufanie oraz wspieranie naszego Stowarzyszenia!

 

Logo OPEC pozostaje na kolejny sezon na koszulkach naszych małych piłkarzy, którzy stanowią m.in. oficjalną Asystę dla piłkarzy i sędziów Ekstraklasy, występujących na Stadionie Miejskim w Gdyni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 962542
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012