Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

arkaPo wygranej w Lidze Wojewódzkiej zespół rocznika 2003, prowadzony przez trenerów Dariusza Ulanowskiego, Karola Cegłowskiego i 65005242 714477722303669 7900371098636648448 nArkadiusza Zagórskiego, walczy o miejsce w Centralnej Lidze Juniorów U17 w przyszłym sezonie. Jeśli żółto-niebiescy w dwumeczu barażowym będą lepsi od Lidera Swarzędz to jesienią w tych rozgrywkach wystąpi SI Arka 2004. Po pierwszym spotkaniu bliżej celu są żółto-niebiescy, którzy wygrali przed własną publicznością 2:1. W pierwszej połowie nasz zespół miał dużą przewagę, jednak nie udało się jej zamienić na bramki. Najlepszą okazją ku temu był podyktowany w 5 min. rzut karny, ale bramkarz gości popisał się w tej sytuacji skuteczną interwencją. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, wciąż przeważaliśmy ale to zespół ze Swarzędza objął prowadzenie. Na szczęście Arkowcy skutecznie odpowiedzieli. W 66 min. wyrównał Trela, a w 5 minucie doliczonego czasu gry zwycięskiego gola strzelił Soboczyński. Rewanż odbędzie się w środę 26 czerwca na boisku naszych rywali. Trzymamy kciuki

SI Arka Gdynia 2003 - Lider Swarzędz 2:1 (0:0)

Bramki: Trela 66', Soboczyński 90' – Kacper Vogel 56’

Arka Gdynia: Wolny - Zamarripa, Skręta, Matusiak, Trela, Hebel (72' Soboczyński), Pyrek (55' Kościów), Lis (55' Formella), Zaryczański (85' Zelewski), Tandecki, Skóra.

Liczba odwiedzin: 1289119
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.