Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Tradycyjnie od kilku lat gorąco zachęcaliśmy do głosowania w gdyńskim budżecie obywatelskim 2019. Głosowaliśmy do 01 lipca 2019 do godz. 24.00. 

Identycznie jak w poprzednich okresach szczególnie polecaliśmy głosowanie na budowę boisk sportowych - w tym roku przede wszystkim na:

1/ budowę bieżni, oświetlenia i infrastruktury wokół nowego boiska przy SP 35 na Witominie, na przyległym do naszego boiska klubowego, przy ul. Nauczycielskiej 9

PROJEKT - TUTAJ

2/ budowę boiska piłkarskiego ze sztuczną trawą przy SP 40 w Chyloni, przy ul. Rozewskiej 33,

PROJEKT - TUTAJ

3/ budowę boiska piłkarskiego ze sztuczną trawą przy SP 52 na Grabówku, przy ul. Okrzei,

PROJEKT - TUTAJ.

GŁOSOWAĆ MÓGŁ KAŻDY KTO MIESZKA W GDYNI, TAKŻE DZIECI - BEZ WZGLĘDU NA WIEK.

Jak oddać głos na projekty?

W głosowaniu możesz wybierać zarówno spośród projektów miejskich, jak i dzielnicowych.

Na poziomie miejskim - wybierasz maksymalnie 5 projektów, które wydadzą Ci się najciekawsze i najbardziej potrzebne, i szeregujesz je według kolejności ich ważności. Cyfrą "1" oznacz prjekt, który uważasz za najistotniejszy, a kolejnymi cyframi - mniej istotne według Ciebie przedsięwzięcia.

Podobnie na poziomie dzielnicowym: wybierasz maksymalnie 5 projektów i szeregujesz je wedle ich ważności.

 

W latach poprzednich wszystkie projekty, które promowaliśmy zawsze wygrywały, min. budowa dwóch boisk poliuretanowych na Witominie, budowa boiisk ze sztuczną trawą przy SP 48 na Chwarznie, SP 33 na Oksywiu czy placu zabaw w Cisowej - niech tak będzie i tym razem. 

WYNIKI GŁOSOWANIA 2019:

https://bo.gdynia.pl/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1054270
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012