Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

UWAGA rodzice i kandydaci na piłkarzy w Klubie Arka Gdynia!

12 maja 2019 r. na naszym klubowym boisku na Witominie, przy ul. Nauczycielskiej 9 przeprowadziliśmy Dzień Małego Arkowca, który był działaniem, dzięki któremu powstanie szkielet dwu nowych drużyn klubowych SI "ARKA" Gdynia, roczników 2012 oraz 2013, które mają skupiać uzdolnionych sportowo małych piłkarzy z całej Gdyni i okolic.

Klub SI "ARKA" Gdynia jako jeden z pierwszych w Polsce przystąpił do Programu Certyfikacji Akademii i Szkółek Piłkarskich w Polsce, zrzeszonych w Polskim Związku Piłki Nożnej. Na mocy wymogów certyfikacyjnych powzięliśmy zobowiązanie utworzenia grup dla roczników 2012 i 2013. Już jesienią 2019 roku otrzymamy właściwy certyfikat PZPN by jak najlepiej szkolić dzieci i młodzież, zgodnie z programem "Narodowy Model Gry PZPN".

W niedzielnej imprezie wzięło udział ponad 60 dzieci, które na co dzień reprezentują Szkółki Piłkarskie AG zlokalizowane w różnych częściach Gdyni, biorą udział w zajęciach innych szkółek a także... którzy grają w piłkę tylko na podwórkach. Rodzice poznali strukturę szkolenia oraz zasady procesu sportowej i społecznej edukacji w Klubie.

Czytaj więcej...

PLJB Arka-Chojniczanka  3:2 (1:1) - Kozłowski, Zaryczański, Hebel

CLJ Fase Szczecin-Arka  4:3 (3:0) - Galiński x2, Luchowski

PLJC1 Cartusia Kartuzy-Arka  5:3 (0:1) - Gasiński x2, Zębrzuski

PLJC2 Lotos Gdańsk-Arka  2:0 (1:0)

KJC2 gr I Arka II-Dąbrowa 7:2 (3:1) - Gohlike x3, Olejczyk x2, Ryband, Laszczyk

PLJD1 Arka-Chojniczanka  6:0 (1:0) - Zakrzewski x3, Belka, Czechowicz, Radomski

KJD2 gr I Zatoka Puck-Arka  0:4 (0:1) - Dajnowiec, Labudda, Łukasiewicz x2

KJD2 gr II Arka II-LZS II Bojano  2:0 - Zakrzewski, Szydłowski

KJD2 gr III Sokół Ełganowo-Arka III  0:4

Czytaj więcej...

Ponad pół tysiąca dzieci w wieku 5 – 12 lat, celebrowało w poniedziałek 29 kwietnia 2019 r. Sportowy Dzień Ucznia – NASZE MISTRZOSTWA ŚWIATA GDYNIA 2019, czyli wydarzenie sportowo rekreacyjne, promujące piłkarski mundial FIFA WORLD CUP U 20 POLAND 2019.

Ceremonii Otwarcia dokonał Wiceprezydent Gdyni MAREK ŁUCYK, który ukontentowany wyjątkowo liczną frekwencją podkreślił jak bardzo cieszy się Gdynia z piłkarskiego mundialu oraz jak wielkiej satysfakcji przysparza organizatorom tak liczne przybycie najmłodszych sportowców na dedykowane właśnie im wydarzenie.

Czytaj więcej...

Przypominamy kilka istotnych informacji na temat naszego sponsora - C.Hartwig Gdynia SA www.chg.pl, który od września 2018 wspiera naszą młodzież.

C.Hartwig Gdynia SA to wiodący spedytor, działający na rynku krajowym i międzynarodowym, z ponad 160-letnią historią. Zajmuje pozycję lidera na polskim rynku w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Oferuje kompleksowe rozwiązania w spedycji morskiej, transporcie drogowym, spedycji lotniczej, multimodalnej oraz linii drobnicowych.

 

SI ARKA GDYNIA

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy   Arka Gdynia SI  - Gedania I Gdańsk  6:1 (3:0) - Trela x2, Tandecki, Lis, Babś, Łyszkiewicz-Dustet

I liga wojewódzka C1 Trampkarz   Chojniczanka I1930 - Arka Gdynia SI  4:3 (2:2) - Krause x2, Capar (karny)

I liga wojewódzka D1 Młodzik   Arka Gdynia SI -  Jaguar I Gdańsk   0:1 (0:1)

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1    LZS I Bojano - Arka I Gdynia SI   1:4 (0:3) - Dajnowiec, Śmigielski x2, Gryglicki

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2    Arka II Gdynia SI  -  Iskra Gdynia  9:0 (3:0) - Zakrzewski x3, Belka x2, Wiśniewski x2, Małkowski, Bień

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 3     Gedania I Gdańsk  -  Arka III Gdynia SI  0:1 - Czechowicz

Turnieje:

E1 grupa 15 - 2019-04-27 sobota godz.09:00 Chwaszczyno wyniki tutaj

F2 grupa 10 - 2019-04-28 niedziela godz.11:00 Reda ul.Łąkowa 59 wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 997165
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012