Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

28102018

ARKA GDYNIA SI

PLJB Bałtyk Gdynia-Arka  0:2 (Hebel, Trela)

CLJ Arka-Fase Szczecin  1:1 (Capar)

PLJC1 Arka-Gryf Wejherowo  5:1 (Kościów x3, Zębrzuski, Siłkowski) 

PLJC2 KP Starogard-Arka  0:10 (Maczkowski, Żmuda x2, Rusnak x2, Abbott x3, Starnawski x2))

KJC2 PAUZA

PLJD1 Arka-ULKS Bytów  1:0 (Czyż)

KJD2 gr I Klif Chłapowo-Arka I  0:6 (Janiszewski x2, Gryglicki x2, Perdjon, Trzyński)

KJD2 gr II PAUZA

KJD2 gr III Jaguar  Gdańsk-Arka III  1:2 (Wiśniewski, Małkowski)

 

TURNIEJE

E2 gr IV 28.10 niedziela godz.16.00 Gdynia Nauczycielska 9 wyniki tutaj

Czytaj więcej...

ARKA GDYNIA SI

PLJB1 Arka-Bytovia Bytów  3:0 (Skóra x2, Nalikowski)

CLJ Warta Poznań-Arka  1:4 (Babś x2, Gontarz, Kucharzewski)

PLJC1 Arka-Beniaminek St.  4:2 (Kościów x2, Gontarz, Perron)

PLJC2 Arka-Olimpijczyk Kwakowo  7:0 (Jaroń x2, Jurkiewicz x2, Żmuda, Rusnak, Abbot)

KJC2 Orkan Rumia-Arka II  0:8 (Barbugli x3, Olejczyk x2, Gohlike, Elwart)

PLJD1 Cartusia Kartuzy-Arka  2:2 (Pazura, Pasternacki)

KJD2 gr I Arka-UKS Jedynka Reda  0:2

KJD2 gr II Pomorzanin Gdynia-Arka II  1:2 (Twarowski, Kas)

KJD2 gr III Arka III GAP Sparta  8:0 (Rokita x3, Maciejowski x2, Król x2, Wierciszewski)

 

TURNIEJE

E1 gr V 21.10 niedziela godz.16.00 Witomino - wyniki tutaj

F2 gr IV 21.10 niedziela godz.8.30 NSR GCS - wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

14 dzień października to święto wszystkich nauczycieli i pracowników edukacji. To także dzień, w którym trenerzy, edukatorzy, wychowawcy i opiekunowie naszych młodych piłkarzy także czekają na wdzięczność od swoich podopiecznych. Proces szkolenia w klubie Arka Gdynia to nieprzerwany cykl edukacji, w zakresie nie tylko piłki nożnej ale także dietetyki, rozwoju mentalnego zawodników, ich dynamicznego wzrostu kompetencji intelektualnych i społecznych.

Czytaj więcej...

ARKA SI

PLJB Chojniczanka Chojnice-Arka  3:3 (Hebel x2, Soboczyński)

CLJ Arka-Wda Świecie  6:0 (Babś x3, Luchowski x3)

PLJC1 Jaguar Gdańsk-Arka  1:4 (Kościów, Zębrzuski, Luchowski x2)

PLJC2 Żuławy N.Dwór-Arka  0:14 (Maczkowski x4, Żmuda x3, Rusnak x3, Bohdanowicz x2, Jaroń, Jurkiewicz)

KJC2 Arka II-Cisowa  6:0 (Orzechowski, Olejczyk, Migowski, Ryband, Barbugli, samobójcza)

PLJD1 Arka-Gedania  5:0 (Zakrzewski, Radomski, Gnabasik, samobójcza x2)

KJD2 GR I Korona Żelistrzewo-Arka I  0:0

KJD2 GR II Arka II-Cisowa  5:0 (Strugała, Superson, Goike, Twarowski, Supiński)

KJD2 GR III Lechia Gdańsk-Arka III  0:1 (Król)

 

TURNIEJE

 F1 GR 5 13.10 sobota wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

W niedzielę 30 września 2018 roku na terenie Obiektu Piłkarskiego SI "ARKA" Gdynia, przy ul. Nauczycielskiej 9 odbył się turniej piłki nożnej Piłkarska Liga Dzieci na Witominie Radiostacji oraz X Jubileuszowy Piknik Pokoleń Wesoła Piłka 2018. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia, któremu przewodził Dyrektor TOMASZ BOBRYK oraz Stowarzyszenie Nowoczesny Senior Gdynia, dowodzone przez Prezes - Panią HELENĘ OLECH SZPAKIEWICZ. Udział w imprezie był całkowicie bezpłatny a na uczestników czekało wiele atrakcji.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 938106
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012