Termin: 26 styczeń 2013 r. |
Miejsce: Rypińskie Centrum Sportu w Rypinie, ul. Dworcowa 11 |
Zbiórka: 26.01.2013 (sobota) godz. 6:00 na parkingu GOSiR |
Ubiór: Na zbiórkę ubieramy się w dresy Heitztechnik. W turnieju gramy w żółto-niebieskich pasiakach Heitztechnik, niebieskich spodenkach i żółtych getrach. Obowiązuje obuwie typu "halówki". |
Dokumenty do zabrania: Karty zdrowia i legitymacje szkolne. |
ARKA GDYNIA I |
ARKA GDYNIA II |
Kacper Łukowicz |
Kacper Łukowicz |
Nikodem Kozłowski |
Marcin Czarniak |
Adrian Łyszkiewicz-Dustet |
Wiktor Matwiszyn |
Daniel Posmyk |
Bartosz Wiśniewski |
Wojciech Szafranek |
Michał Galiński |
Igor Czyż |
Krystian Ciećwierz |
Igor Puścikowski |
Krzysztof Niedźwiedzki |
Jakub Sochacki |
Jakub Lemańczyk |
Krzysztof Babś |
Jakub Perron |
Wiktor Siłkowski |
Mateusz Krause |
Grupa A |
Grupa B |
Drużyna |
M. |
Pkt. |
Br. |
Drużyna |
M. |
Pkt. |
Br. |
Beniaminek St. Gd. |
3 |
9 |
6-3 |
Arka Gdynia I |
4 |
12 |
20-1 |
UKS Trójka Rypin |
3 |
4 |
5-4 |
Olimpia Elbląg |
4 |
7 |
6-5 |
Arka Gdynia II |
3 |
3 |
2-4 |
Widok Skierniewice |
4 |
6 |
4-5 |
Wisła Płock |
3 |
1 |
3-5 |
Arka Gdynia 2005 |
4 |
4 |
5-4 |
|
|
|
|
UKS 12 Włocławek |
4 |
0 |
3-23 |
MECZE GRUPOWE |
Grupa A |
10:30 |
Arka Gdynia II |
0:2 |
UKS Trójka Rypin |
Grupa B |
10:45 |
Arka Gdynia I |
1:0 |
Widok Skierniewice |
Grupa A |
11:00 |
Wisła Płock |
1:2 |
Beniaminek St. Gd. |
Grupa B |
11:15 |
Olimpia Elbląg |
4:1 |
UKS 12 Włocławek |
Grupa A |
11:30 |
Arka Gdynia II |
1:0 |
Wisła Płock |
Grupa B |
11:45 |
Arka Gdynia 2005 |
0:0 |
Olimpia Elbląg |
Grupa A |
12:00 |
UKS Trójka Rypin |
1:2 |
Beniaminek St. Gd. |
Grupa B |
12:15 |
Arka Gdynia 2005 |
0:1 |
Widok Skierniewice |
Grupa A |
12:30 |
Arka Gdynia II |
1:2 |
Beniaminek St. Gd. |
Grupa B |
12:45 |
Olimpia Elbląg |
0:4 |
Arka Gdynia I |
Grupa A |
13:00 |
UKS 12 Włocławek |
0:4 |
Arka Gdynia 2005 |
Grupa B |
13:15 |
UKS Trójka Rypin |
2:2 |
Wisła Płock |
Grupa A |
13:30 |
Arka Gdynia I |
12:0 |
UKS 12 Włocławek |
Grupa B |
13:45 |
Widok Skierniewice |
0:2 |
Olimpia Elbląg |
Grupa A |
14:00 |
Arka Gdynia I |
3:1 |
Arka Gdynia 2005 |
Grupa B |
14:15 |
UKS 12 Włocławek |
2:3 |
Widok Skierniewice |
FAZA PUCHAROWA |
1. półfinał |
15:15 |
Beniaminek St. Gd. |
3:0 |
Olimpia Elbląg |
2. półfinał |
15:30 |
Arka Gdynia I |
3:0 |
UKS Trójka Rypin |
o 7. miejsce |
15:45 |
Wisła Płock |
0:0 k. 1:0 |
Arka Gdynia 2005 |
o 5. miejsce |
16:00 |
Arka Gdynia II |
1:0 |
Widok Skierniewice |
o 3. miejsce |
16:15 |
UKS Trójka Rypin |
0:2 |
Olimpia Elbląg |
FINAŁ |
16:30 |
Arka Gdynia I |
2:0 |
Beniaminek St. Gd. |
PODSUMOWANIE TURNIEJU
(linki do artykułów opisujących zmagania chłopców na turnieju)
RELACJA NA ŻYWO PODSUMOWANIE