Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

DSC 0325

To był niezwykle udany dzień dla naszego zespołu. Decydującą fazę gier o awans do półfinałów zakończyliśmy, jak miało to miejsce również wczoraj, bez straty gola a sami zaaplikowaliśmy naszym przeciwnikom pięć. Na początek bezbramkowo zremisowaliśmy z Lechią Gdańsk i dzięki lepszemu bilansowi bramek z pierwszego miejsca awansowaliśmy do dalszych gier. Wyniki w innych grupach przydzieliły nam za przeciwników Legię Warszawa i Lecha Poznań. Pierwszy mecz wygrywamy z Legią 2 : 0. Mecz przez cały czas jego trwania toczył się pod nasze dyktando i tylko źle nastawione celowniki sprawiły, że goli nie było więcej. Z kolei pojedynek z Lechem miał bardziej wyrównany przebieg, zwłaszcza jeśli chodzi o jego pierwszą część. W drugiej nasza dominacja nie podlegała już dyskusji i trzykrotnie pokonaliśmy bramkarza gości. Jeszcze w końcówce Lech stanął przed szansą zdobycia honorowego gola, który dałby temu zespołowi awans do półfinału. Wybroniliśmy się i z imponujących stosunkiem bramek 13:0 meldujemy się w półfinale, w którym zagramy z Jagiellonią Białystok.

 

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 0 : 0

DSC 0316

Arka Gdynia – Legia Warszawa 2 : 0 (1 : 0)

Bramki: Jakub Gasiński 11’, Krzysztof Babś 36’

DSC 0480

Arka Gdynia – Lech Poznań 3 : 0 (0 : 0)

Bramki: Adrian Łyszkiewicz Dustet 23’ Jakub Gasiński 29’, Dawid Zębrzuski 32’

Gramy w składzie:Maciej Styn, Oliwier Zych – Wiktor Matwiszyn, Igor Puścikowski, Jakub Krasiński, Karol Gmitrowski, Igor Czyż, Adrian Łyszkiewicz – Dusted, Michał Galiński, Daniel Posmyk, Jakub Sochacki, Marcel Krajewski, Donat Adkonis, Krzysztof Babś, Jakub Kościów, Mateusz Krause, Dawid Zębrzuski, Jakub Gasiński, Luchowski Igor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 928858
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012