Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

LISTA ZWYCIĘZCÓW ARKA GDYNIA CUP' 2000 - 2021...


 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lista uczestników turniejów "ARKA GDYNIA CUP" w latach 2000 - 2021 ...

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------imgKKPN "BAŁTYK" Koszalin - Mistrz ARKA GDYNIA CUP' 2019 - Under 12

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/4_2f18a6abda38282b10b499033ad11b5f.jpg

Najlepszy bramkarz: Adam Idziaszek (Arka Gdynia)

Najlepszy napastnik: Adrian Przyborek (Bałtyk Koszalin)

Najlepszy zawodnik turnieju: Oskar Gerstenstein (Śląsk Wrocław)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------"BAŁTYK" Koszalin - Mistrz AGSC 2018 - Kategoria U 11- rocznik 2007"ARKONIA" Szczecin - Mistrz AGSC' 2018 - Kategoria U 09, rocznik 2009

NAJLEPSI ZAWODNICY TURNIEJU AGSC'2018 - kategoarie U 11 & U 09

Najlepszy  „Łapacz” : KAROL STĘPNIEWSKI - Baltyk r 2007;            MIKOŁAJ PIEKUT – Be a Star 2009

Super „Napadzior” :   ALEKSANDER RECŁAW - Radunia r 2007;      BORYS ROGUSKI - Champion r 2009

Najwszechstronniejszy „Grajek”: ARTUR RADOMSKI - Arka r 2007;  ANTONI GRIEGER - Arkonia r 2009

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KGHM "ZAGŁĘBIE" Lubin - Mistrz AGC 2018 - kategoria U 12 - rocznik 2006----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------FC BALTAI FM Klaipeda (Litwa) - zwycięzca AGSC' 2017 - kategoria Under 11-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------KGHM "ZAGŁĘBIE" Lubin - MISTRZ AGC' 2017 - Kategoria Under 11, rocznik 2005
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AP. LG. Gdańsk - Mistrz AGC' 2015 - Kategoria Under 12, rocznik 2004ARKA Gdynia - zwycięzca AGSC'2015 Under 14------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------AGSC' 2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
AP "TALENT" Białystok - 2014

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BAYER 04 Leverkusen MISTRZ "ARKA GDYNIA CUP'2015" - Under 13AGC'2014 - OPENING CEREMONYLECHIA Gdańsk - The Winner ARKA GDYNIA CUP'2014 Under 13EVERTON FC - 2.nd place in ARKA GDYNIA CUP'2014 Under 13 (born 2001)------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------The final match of ARKA GDYNIA CUP'2006 Under 14 (born 1992)BORUSSIA Dortmund - ARKA Gdynia 3:2-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------"Battle shout" of players "ELANA" Toruń - ARKA GDYNIA CUP' 2013 (born 2000)NEW Sport and entertainment hall "GDYNIA ARENA"-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mayor of Gdynia City WOJCIECH SZCZUREK in Draw Ceremony "AGC' 2014,Main Stadium of Gdynia---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------The final match of ARKA GDYNIA CUP'2008 U-10 (born 1998)BAYER 04 Leverkusen (GER) - DUNAJEC Nowy Sącz (POL) 3:0-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ARKA GDYNIA CUP'2008 Under 10 (born 1998), 1.st Round match - ARKA Gdynia - POLONIA Warszawa----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1/4 of final match of ARKA GDYNIA CUP'2008 Under 14 (born 1994)ARKA II Gdynia (POL) - HSV DFB Hamburg (GER) 0:0----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------OPENING CEREMONY - ARKA GDYNIA CUP'2006 Under 12 (born 1994)Old sport and show hall GOSiR - Gdynia------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------AGC'2009 - Under 10 (born 1999) - The Final Match: ŁKS Łodź (POL) SALOS Szczecin (POL) last penalty shotAGC'2009 - Under 10 (born 1999) - The Final Match: ŁKS Łodź (POL) SALOS Szczecin (POL) 1:1, pen. 1:2AGC'2009 - Under 10 (born 1999) - The Final Match: ŁKS Łodź (POL) SALOS Szczecin (POL) 1:1, pen. 1:2AGC'2009 - Under 10 (born 1999) - III.th Place - "CHEMIK" Police (POL)------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------AGC'2009 Under 12 (born 1997), Teams ARKA Gdynia 1997 &1998--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------"ZAWISZA" Bydgoszcz - The WINNER of AGC'2007, Under 11 (born 1996)"ZAGŁĘBIE" Lubin - III.th place in AGC'2007  Under 11 (born 1996)Final Match of AGC'2007 Under 11 (born 1996) - "ZAWISZA" Bydgoszcz (POL) - "ARKA" Gdynia (POL) 3:2------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ARKA GDYNIA CUP' 2005 - Under 10 (born in 1994)Semi-final Match - Win "ARKA" Gdynia------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Okładka - PROGRAM Arka Gdynia Cup' 2004 - Under 12-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Okładka ZAPROSZENIA Arka Gdynia Cup' 2004 - U 15, U 13, U 12---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Okładka programuPIERWSZEGO - HISTORYCZNEGO Turnieju ARKA GDYNIA CUP, który w latach 2000 - 2001rozgrywany był pod nazwą "Zakończenie zimy - o Puchar Arki"- kategoria U 11, rocznik 1989--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1242391
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012