Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 

 

 

------------------------------------------

 

ARKA GDYNIA MINI SUMMER CUP 2024

 

system wyników i tabele - wkrótce

 

---------------------------------------------

 

 

 

ARKA GDYNIA CUP'2024 - WINTER - 04 02 2024

Rocznik 2017, kategoria U 7:

 

------------------------------

 

11.00 GWARDIA Koszalin : OLIMPIA Osowa Gdańsk 5:4

 

11.00 GEDANIA Gdańsk : ARKA Gdynia 17 B 9:0

 

11.15 CONCORDIA Elbląg : ARKA Gdynia 17 A 2:1

 

11.15 KOLEJARZ Chojnice : SALOS Rumia 0:6

 

11.30 KASZUBIA Kościerzyna : FLAUTA Gdynia 0:5

 

11.30 BAŁTYK Gdynia : CASSUBIAN Bolszewo 2:1

 

11.45 GWARDIA Koszalin : CONCORDIA Elbląg 2:4

 

11.45 GEDANIA Gdańsk : KOLEJARZ Chojnice 16:0

 

12.00 OLIMPIA Osowa Gdańsk : FLAUTA Gdynia 3:4

 

12.00 ARKA Gdynia 17 B : CASSUBIAN Bolszewo 1:3

 

12.15 ARKA Gdynia 17 A : KASZUBIA Kościerzyna 3:1

 

12.15 SALOS Rumia : BAŁTYK Gdynia 4:0

 

12.30 CONCORDIA Elbląg : OLIMPIA Osowa Gdańsk 5:4

 

12.30 KOLEJARZ Chojnice : ARKA Gdynia 17 B 1:1

 

12.45 KASZUBIA Kościerzyna : GWARDIA Koszalin 0:4

 

12.45 BAŁTYK Gdynia : GEDANIA Gdańsk 1:4

 

13.00 FLAUTA Gdynia : ARKA Gdynia 17 A 1:0

 

13.00 CASSUBIAN Bolszewo : SALOS Rumia 1:6

 

13.15 CONCORDIA Elbląg : KASZUBIA Kościerzyna 4:1

 

13.15 KOLEJARZ Chojnice : BAŁTYK Gdynia 2:3

 

13.30 OLIMPIA Osowa Gdańsk : ARKA Gdynia 17 A 3:2

 

13.30 ARKA Gdynia 17 B : SALOS Rumia 1:8

 

13.45 GWARDIA Koszalin : FLAUTA Gdynia 3:2

 

13.45 GEDANIA Gdańsk : CASSUBIAN Bolszewo 6:0

 

14.00 KASZUBIA Kościerzyna : OLIMPIA Osowa Gdańsk 0:8

 

14.00 BAŁTYK Gdynia : ARKA Gdynia 17 B 4:1

 

14.15 FLAUTA Gdynia : CONCORDIA Elbląg 3:7

 

14.15 CASSUBIAN Bolszewo : KOLEJARZ Chojnice 2:3

 

14.30 ARKA Gdynia 17 A : GWARDIA Koszalin 6:4

 

14.30 SALOS Rumia : GEDANIA Gdańsk 1:5

 

14.45 - FINAŁ U/7 GEDANIA Gdańsk : CONCORDIA Elbląg 7:2 !

 

 

 

-------------------------------------

 

15.00 - Ceremonia Jubileuszowa

 

-------------------------------------

 

Rocznik 2016, kategoria U 8:

 

16.00 NOWA AP Gdynia : ARKA 1 Gdynia 3:2

 

16.00 SALOS Rumia : KONTRA Przecław 0:1

 

16.15 GWIAZDA Toruń : DĄBROWA Gdynia 0:5

 

16.15 SZTORM Kosakowo : ARKA 2 Gdynia 1:1

 

16.30 JANTAREK Władysławowo : EL FUTBOL Elbląg 1:4

 

16.30 KASZUBIA Kościerzyna : DRAGON Bojano 1:1

 

16.45 NOWA AP Gdynia : GWIAZDA Toruń 2:0

 

16.45 SALOS Rumia : SZTORM Kosakowo 2:1

 

17.00 ARKA 1 Gdynia : EL FUTBOL Elbląg 3:2

 

17.00 KONTRA Przecław : DRAGON Bojano 2:1

 

17.15 DĄBROWA Gdynia : JANTAREK Władysławowo 1:0

 

17.15 ARKA 2 Gdynia : KASZUBIA Kościerzyna 0:1

 

17.30 GWIAZDA Toruń : ARKA 1 Gdynia 0:3

 

17.30 SZTORM Kosakowo : KONTRA Przecław 1:3

 

17.45 JANTAREK Władysławowo : NOWA AP Gdynia 0:4

 

17.45 KASZUBIA Kościerzyna : SALOS Rumia 1:1

 

18.00 EL FUTBOL Elbląg : DĄBROWA Gdynia 5:0

 

18.00 DRAGON Bojano : ARKA 2 Gdynia 2:3

 

18.15 GWIAZDA Toruń : JANTAREK Władysławowo 1:0

 

18.15 SZTORM Kosakowo : KASZUBIA Kościerzyna 0:1

 

18.30 ARKA 1 Gdynia : DĄBROWA Gdynia 5:0

 

18.30 KONTRA Przecław : ARKA 2 Gdynia 7:1

 

18.45 NOWA AP Gdynia : EL FUTBOL Elbląg 2:2

 

18.45 SALOS Rumia : DRAGON Bojano 1:0

 

19.00 JANTAREK Władysławowo : ARKA 1 Gdynia 0:5

 

19.00 KASZUBIA Kościerzyna : KONTRA Przecław 0:4

 

19.15 EL FUTBOL Elbląg : GWIAZDA Toruń 5:1

 

19.15 DRAGON Bojano : SZTORM Kosakowo 3:1

 

19.30 DĄBROWA Gdynia : NOWA AP Gdynia 0:4

 

19.30 ARKA 2 Gdynia : SALOS Rumia 0:2

 

19.45 - FINAŁ - U/8 : NOWA AP Gdynia : KONTRA Przecław 4:0

 

 

WiceMISTRZ - AP Kontra Przecław!

 

 

KLIKNIJ NA LINK I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WYNIKAMI AGSC 2023

T U T A J 

-----------------------------------------------

 

Archiwum AGSC 2022 - zapraszamy na wyniki LIVE, tabele, news'y i rankingi 

do serwisu mobilnego 

VIRIUM ARKA  

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1299119
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012