Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

ARKA GDYNIA MINI SUMMER CUP

22 VI 2024

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA CUP 2024

 

---------------------------------------

ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2023!

   

        

       

 

 

--------------------------------------------

XXIII Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2022 

KATEGORIA U 12 - ROCZNIK 2010

 

1 AP DĄBROWA Gdynia
2 EX SIEDLCE Gdańsk
3 GKS Sierakowice
4 AKADEMIA PIŁKARSKA CHAMPIONS Kwidzyn
5 AS Pomorze
6 FK Garliava
7 AKADEMIA PIŁKARSKA Legionowo 11
8 EL-FUTBOL Elbląg
9 AP KP Gdynia
10 WŁÓKNIARZ Toruń
11 UKS Jedynka Reda
12 GWARDIA Koszalin
13 AKS SMS Łódź
14 ARKA I Gdynia 2010 I
15 ARKA I Gdynia 2010 II
16 ARKA Gdynia r 2011

 

 U 10 - ROCZNIK 2012

 

17 AP DĄBROWA Gdynia
18 AP LIMANOVIA
19 AKS SMS ŁÓDŹ
20 AP ORZEŁKI Żelistrzewo
21 AKADEMIA PIŁKARSKA CHAMPIONS Kwidzyn
22 FK Garliava - LITWA
23 ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
24 AKADEMIA FOOTBOLISTY Głusk
25 BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS
26 EL-FUTBOL Elbląg
27 AP KP Gdynia
28 POGOŃ Nowe Skalmierzyce
29 BAŁTYK Gdynia
30 Młoda Włocławianka Włocławek
31 ARKA III Gdynia r 2013
32 ARKA II Gdynia r 2012 
33 ARKA I Gdynia r 2012

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA CUP' 2022

Under 8 (r 2014) oraz Under 7 (r 2015)

Niedziela - 06 marca 2022

 

LISTA UCZESTNICZĄCYCH KLUBÓW:

 

1.  AP Gdynia

 

--------------------------------------------------------------------

 

2. MFS Gdańsk

 

-------------------------------------------------------------------

 

3. GWARDIA Koszalin

 

-------------------------------------------------------------------

 

4. MUSTANG Ostaszewo

 

-------------------------------------------------------------------

 

5. UNIA Tczew

 

-------------------------------------------------------------------

 

6. JANTAREK Władysławowo

 

-------------------------------------------------------------------

 

7. CASSUBIAN Bolszewo

 

------------------------------------------------------------------

 

8. BAŁTYK Sztutowo

 

------------------------------------------------------------------

 

9. GEDANIA Gdańsk

 

------------------------------------------------------------------

 

10. SPARTA Sycewice

 

------------------------------------------------------------------

 

11. SALOS Rumia

 

------------------------------------------------------------------

 

12. SI ARKA Gdynia

 

------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

XXII Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży

 ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2021

Under 12 (r 2009) oraz Under 10 (r 2011)

03 - 05 VII 2021

STADION MIEJSKI GDYNIA  &   NARODOWY STADION RUGBY

LISTA UCZESTNICZĄCYCH KLUBÓW:

 

1.  AP CHAMPIONS Kwidzyn

--------------------------------------------------------------------

2. AP DIEGO Lębork

-------------------------------------------------------------------

3. AP K 1 Kartuzy

-------------------------------------------------------------------

4. AP MURAWSKI Zielona Góra

-------------------------------------------------------------------

5. CONSTRACT Lubawa

-------------------------------------------------------------------

6. DRAGON Pomorze

-------------------------------------------------------------------

7. EL FUTBOL Elbląg

------------------------------------------------------------------

8. ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański

------------------------------------------------------------------

9. GEDANIA Gdańsk

------------------------------------------------------------------

10. GKS Grunwald

------------------------------------------------------------------

11. GRANICA Kętrzyn

------------------------------------------------------------------

12. GWARDIA Koszalin

------------------------------------------------------------------

13. JAGUAR Gdańsk

-----------------------------------------------------------------

14. KP Piła

-----------------------------------------------------------------

15. MAZUR Radzymin

-----------------------------------------------------------------

16. MFS Gdańsk

-----------------------------------------------------------------

17. MŁODA WŁOCŁAWIANKA Włocławek

----------------------------------------------------------------

18. MŁODE TALENTY UNIA Susz

---------------------------------------------------------------

19. ORZEŁKI Żelistrzewo

---------------------------------------------------------------

20. OSTROWIANKA Ostrów Mazowiecka

--------------------------------------------------------------

21. SALOS Rumia

-------------------------------------------------------------

22. SŁODKA POLSKA - Reprezentacja dzieci z cukrzycą

------------------------------------------------------------

23. STOMIL Olsztyn

------------------------------------------------------------

24. UKS JEDYNKA Reda

------------------------------------------------------------

25. ZATOKA Braniewo

------------------------------------------------------------

26. ZATOKA Puck

------------------------------------------------------------

27. ŻAKI Sławno

------------------------------------------------------------

28. ARKA Gdynia SI

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA CUP 2021

edycja zimowa 27/28 II 2021

pod Patronatem Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka

oraz piłkarskiej legendy klubu "ARKA" Gdynia - Janusza Kupcewicza

UCZESTNICY - ROCZNIK 2014 i młodsi - kategoria Under 7

 

1.  AP Tczew 

--------------------------------------------------------------------

2. AP MFS Gdańsk

---------------------------------------------------------------------

3. AP CASSUBIAN Bolszewo

---------------------------------------------------------------------

4. CONCORDIA Elbląg 

---------------------------------------------------------------------

5.  DRAGON Bojano

--------------------------------------------------------------------- 

6. FLAUTA LADIES Gdynia 

--------------------------------------------------------------------- 

7. KP Starogard Gdański 

-------------------------------------------------------------------- 

8.  GEDANIA 1922 Gdańsk 

--------------------------------------------------------------------- 

9. NOWA AP Gdynia 

--------------------------------------------------------------------- 

10. SALOS Rumia 

--------------------------------------------------------------------- 

11. ARKA GDYNIA SI - U 7 A 

--------------------------------------------------------------------- 

12. ARKA GDYNIA SI - U 7 B

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

XXI ARKA GDYNIA CUP' 2020

Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci

Kategoria U 12 - rocznik 2008

1. KS "KRÓLEWSCY" Płock - Mistrz Arka Gdynia Summer Cup 2019 - r'2008

---------------------------------------------------------------------

2. IFK "HANINGE" Stockholm - Szwecja

---------------------------------------------------------------------

3. IKS "Mały JEZIORAK" Iława

---------------------------------------------------------------------

4.  ZKS "OLIMPIA" Elbląg

---------------------------------------------------------------------

6. "RONA" 03 Ełk

---------------------------------------------------------------------

6. KS "LECHIA" Gdańsk SA

---------------------------------------------------------------------

7. KS "ARKONIA" Szczecin

--------------------------------------------------------------------

8. WKS "ŚLĄSK" Wrocław

---------------------------------------------------------------------

9. "GÓRNIK" Łęczna S.A. 
 

---------------------------------------------------------------------

10. KS AP "GWARDIA" Koszalin

---------------------------------------------------------------------

11. UKS "CHOJNIK" Jelenia Góra


---------------------------------------------------------------------

12. UKS "JEDYNKA" Reda

---------------------------------------------------------------------

13. KS "RADUNIA" Stężyca

---------------------------------------------------------------------

14. UKS "DRAGON" Bojano

 

---------------------------------------------------------------------

15. SI "ARKA" Gdynia

----------------------------------------------------------------------

16. SI "ARKA" Gdynia

----------------------------------------------------------------------

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

XX JUBILEUSZOWY

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży

pod Patronatem Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka

oraz piłkarskiej legendy klubu "ARKA" Gdynia - Janusza Kupcewicza

i Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniewa Bońka

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2019

Under 11 (r 2008)

Under 09 (r 2010)

22 - 24 czerwiec 2019

STADION MIEJSKI GDYNIA & NARODOWY STADION RUGBY

a/ UCZESTNICY - ROCZNIK 2008 i młodsi - kategoria Under 11

1.  EL CLASICO Russia St. Petersburg 

---------------------------------------------------------------------

2. KS "CRACOVIA" Kraków

---------------------------------------------------------------------

3. KS "LECHIA" Gdańsk SA

---------------------------------------------------------------------

4. MKS "POGOŃ" Szczecin SA

---------------------------------------------------------------------

5. FC MAMONOVO

  

---------------------------------------------------------------------

6. FC "BALTIKA" Kaliningrad

---------------------------------------------------------------------

7. FC SVETLY 

--------------------------------------------------------------------

8. AP "CHOJNIK" Jelenia Góra

 

---------------------------------------------------------------------

9. FC "SSHOR" Nr 5 Kaliningrad A

 

---------------------------------------------------------------------

10. FC "SSHOR" Nr 5 Kaliningrad B

---------------------------------------------------------------------

11. "TALENT" Warszawa

---------------------------------------------------------------------

12. DAP "CHROBRY" Gniezno

---------------------------------------------------------------------

13. GKS "SZTORM" Kosakowo

---------------------------------------------------------------------

14. ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański

 

---------------------------------------------------------------------

15. KS "KRÓLEWSCY" Płock

----------------------------------------------------------------------

16. AP OSTRÓDA

----------------------------------------------------------------------

17. SKS "STAR" Starachowice

----------------------------------------------------------------------

18. SP "GOOOL" Wągrowiec

----------------------------------------------------------------------

19. KS "URSUS" Warszawa

-----------------------------------------------------------------------

20. KS "ARKONIA" Szczecin

-----------------------------------------------------------------------

21. ARKA Gdynia 2008 A


-----------------------------------------------------------------------

22. ARKA Gdynia 2008 B


-----------------------------------------------------------------------

23. ARKA Gdynia 2009 A

-----------------------------------------------------------------------

24. ARKA Gdynia 2009 B

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

b/ UCZESTNICY 

ROCZNIK 2010 i młodsi - kategoria Under 09

 

1. KS "ARKONIA" Szczecin - Obrońca Tytułu 'Mistrz AGSC" U-09"

---------------------------------------------------------------------

2. 4 FUTURE PRO London 

---------------------------------------------------------------------

3. KS "LECHIA" Gdańsk

---------------------------------------------------------------------

4. NOWA AP Gdynia 

 

---------------------------------------------------------------------

5. FC "BALTIKA" Kaliningrad

 

---------------------------------------------------------------------

6. AP "FALUBAZ" Zielona Góra

--------------------------------------------------------------------

7. JUVENTUS Academy Toruń

---------------------------------------------------------------------

8. SKS "STAR" Starachowice

---------------------------------------------------------------------

9. MKS "POGOŃ" Siedlce

---------------------------------------------------------------------

10. DAP "CHROBRY" Gniezno

---------------------------------------------------------------------

11. "LATARNIK" Choczewo

---------------------------------------------------------------------

12. MKS "ZĄBKOVIA" 1927 Ząbki

---------------------------------------------------------------------

13. GKS "GEDANIA" Gdańsk

 

---------------------------------------------------------------------

14. SP "GOOOL" Wągrowiec


----------------------------------------------------------------------

15. ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański
  

----------------------------------------------------------------------

16. AP "TEAM" Gliwice

----------------------------------------------------------------------

17. AP KP Gdynia

----------------------------------------------------------------------

18. GKS "SZTORM" Kosakowo


----------------------------------------------------------------------

19. GKS "KORONA" Żelistrzewo

-----------------------------------------------------------------------

20. GDYŃSKA AP Gdynia

-----------------------------------------------------------------------

21. ARKA Gdynia 2010 A

-----------------------------------------------------------------------

22. ARKA Gdynia 2010 B

-----------------------------------------------------------------------

23. ARKA Gdynia 2011 A

-----------------------------------------------------------------------

24. ARKA Gdynia 2011 B

------------------------------------------------------------------------

 

 

-----------------------------------------------------------------

XX JUBILEUSZOWY

ARKA GDYNIA CUP' 2019

Under 12 (r 2007)

04 - 06 styczeń 2019

- Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA ARENA

UCZESTNICY:

1. "4 YOUR FUTURE" Socc. Acad. London -  Wielka Brytania

------------------------------------------------------

2. FC BALTIKA Kaliningrad A - Rosja

------------------------------------------------------

3. KGHM "ZAGŁĘBIE" Lubin SA - POLSKA- Obrońca Tytułu AGC 2018

------------------------------------------------------

4. WKS "ŚLĄSK" Wrocław - POLSKA

------------------------------------------------------

5. MKS "POGOŃ" Szczecin S.A. - POLSKA

------------------------------------------------------

6. RTS "WIDZEW" Łódź  - POLSKA

 

------------------------------------------------------

7. KS "LECHIA" Gdańsk S.A.  - POLSKA

------------------------------------------------------

8. GKS "GÓRNIK" Łęczna S.A.  - POLSKA
 

------------------------------------------------------

9. STF "CHAMPION" Warszawa - POLSKA

------------------------------------------------------

10. KKPN "BAŁTYK" Koszalin - POLSKA

------------------------------------------------------

11. SKS "WIGRY" Suwałki - POLSKA

------------------------------------------------------

12. KS "RADUNIA" Stężyca - POLSKA

------------------------------------------------------

13. SI "ARKA" Gdynia 08 - POLSKA

------------------------------------------------------

14. SI "ARKA" Gdynia  A - POLSKA

------------------------------------------------------

15. SI "ARKA" Gdynia  B - POLSKA

------------------------------------------------------

16. SI "ARKA" II Gdynia  - POLSKA

----------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2018 

I/ KATEGORIA UNDER 11 - rocznik 2007

 

1. KKPN "BAŁTYK" Koszalin - MISTRZ AGSC'2018

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozostali uczestnicy AGSC 2018

2.  FC BALTIKA Kaliningrad A - Rosja


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. FC LIEPAJA - Łotwa

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. FC SDUSHOR Svetly - Rosja

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. HAIKOU FC  -  Chiny

     

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. 4 YOUR FUTURE SA London - Wielka Brytania

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7 & 8  WAKATAKE ACADEMY A - Japonia

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. SC GROBINAS - Łotwa

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. ORANJE SPORT Konin

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. KP "CALISIA" Kalisz


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. GKS KOWALE


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. KS "RADUNIA" Stężyca

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. KS "WISEŁKA" Bydgoszcz


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. FC BALTIKA Kaliningrad B - Rosja

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. A.S. POMORZE Sopot

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. KP "JAGUAR" Gdańsk

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. KS "ARKONIA" Szczecin

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19. Lubawska Akademia Piłkarska (LAP) Lubawa

  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20. RTS "WIDZEW" Łódź A

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21. RTS "WIDZEW" Łódź B

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22. ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23. AP "WARTA" Gorzów Wlkp.

  

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24. STF "CHAMPION" Warszawa

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25. KS "STOLEM" Gniewino


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26. KS "KORONA" Żelistrzewo

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

27. KS POLONIA Jastrowie


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28. KS "WIERZYCA" Pelplin

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29. SI "ARKA" Gdynia 2007 A 1


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30. SI "ARKA" Gdynia 2007 A 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

31. SI "ARKA" Gdynia 2007 B 1


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

32. SI "ARKA" Gdynia 2007 B 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

33. SI "ARKA" Gdynia 2008 A 1


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

34. SI "ARKA" Gdynia 2008 A 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

35. SI "ARKA" Gdynia 2008 B 1


 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

36. SI "ARKA" Gdynia 2008 B 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2018

II/ KATEGORIA UNDER 9 - rocznik 2009

 

1. KS "ARKONIA" Szczecin - MISTRZ AGSC'2018

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. WAKATAKE ACADEMY A - Japonia 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. FC MAMONOVO - Rosja

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. ARKA Gdynia United Kingdom Ltd. - Wielka Brytania

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5.  FK LIEPAJA - Łotwa

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. KS "WISEŁKA" Bydgoszcz

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. AP "WARTA" Gorzów Wlkp.

  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. KS "LECHIA" Gdańsk SA

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. FA Trójmiasto

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. BE A STAR Wilczki (Warszawa)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. AP "CHOJNIK" Jelenia Góra


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. SALOS Rumia

  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. KP "JAGUAR" Gdańsk

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. STF "CHAMPION" Warszawa

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. KS "RADUNIA" Stężyca

  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. KS "STOLEM" Gniewino

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. KS "POLONIA" Jastrowie


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19. GKS "SZTORM" Mosty


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20. KS "KORONA" Żelistrzewo

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21. AP "DĄBROWA" Gdynia

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22. AP KP Gdynia

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23. AP "CASSUBIAN" Bolszewo


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24."LATARNIK" Choczewo

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25. CONSTRACT Lubawa

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26. SI "ARKA" Gdynia 2009 A I


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

27. SI "ARKA" Gdynia 2009 A II


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28.  SI "ARKA" Gdynia 2009 B 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29. SI "ARKA" Gdynia 2010 A I


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30. SI "ARKA" Gdynia 2010 A II


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

31.  SI "ARKA" Gdynia 2010 B I


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

32. SI "ARKA" Gdynia 2010 B II


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ARKA GDYNIA CUP' 2018

 

CHŁOPCY - KATEGORIA Under 12 - rocznik 2006

22 - 24 luty 2018

1. KGHM "ZAGŁĘBIE" Lubin SA - Obrońca Tytułu "Mistrz AGC' 2017" & "Mistrz AGC'2018"

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. KKPN "BAŁTYK" Koszalin - Vice - Mistrz AGC'2018

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. UKS "OLIMPIJCZYK" Kwakowo - III miejsce AGC'2018

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. GKS "GÓRNIK" Łęczna SA - IV miejsce AGC'2018

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. FC "SDUSHOR" Svetly - Rosja 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6.  AP REISSA Poznań

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. Akademia Mistrzów Futbolu (AMF) Szczecin

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. WRKS "OLIMPIA" Warszawa

   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. APN Piotrków Trybunalski

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. KS "LECHIA" Gdańsk SA

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. UKS "JEDYNKA" Krasnystaw

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. STF "CHAMPION" Warszawa

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. UKS "MORZYCKO" Moryń

     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. FC MAMONOVO - Rosja

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. GKS "SZTORM" Mosty

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. SKS "BAŁTYK" Gdynia AP

 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. SI "ARKA" Gdynia - U 12 A


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. SI "ARKA" Gdynia - U 12 B


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19. SI "ARKA" Gdynia - U 11 A


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20. SI "ARKA" Gdynia - U 11 B


 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2017

chłopcy Under 11 - rocznik 2006 i młodsi

24 - 26 VI 2017

1. ZKS "STILON" Gorzów Wlkp.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. "SALOS" Szczecin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. MKS CRACOVIA Kraków

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. IFK HANINGE Stockholm -

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. "WŁOCŁAWIANKA" Włocławek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. MGKS "KUJAWIAK" Kowal

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. "JAGUAR" Gdańsk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. KS "CHOJNIK" Jelenia Góra

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9.  KKPN "BAŁTYK" Koszalin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. CARTUSIA Kartuzy

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. KS "ARKONIA" Szczecin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU Szczecin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. CZARNI Pruszcz Gdański

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. WRKS "OLIMPIA" Warszawa

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. KS "STOLEM" Gniewino - Choczewo

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. "SADOWNIK" Waganiec

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. HAIKOU FC -

 

ZASTĘPUJE - Karlikowo Sopot

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. FC BALTAI Klaipeda - 

   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19. S.I. "ARKA" Gdynia "A"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20. S.I. "ARKA" Gdynia "B"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21. S.I. "ARKA" Gdynia "C"

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2017 

chłopcy Under 9 - rocznik 2008 i młodsi

24 - 26 VI 2017

1. FC BALTIKA Kaliningrad -

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. ZKS "STILON" Gorzów Wlkp.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. KS "POGOŃ" Łobżenica

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. "SADOWNIK" Waganiec

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. LKS "POGOŃ" Lębork

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. AP "CHOJNIK" Jelenia Góra

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. JAGUAR Gdańsk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. "WŁOCŁAWIANKA" Włocławek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. KS "ARKONIA" Szczecin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. MLKS "WIDOK" Skierniewice

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. SKS "BAŁTYK" Gdynia AP

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. GKS "GÓRNIK" Łęczna

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. KS "GÓRNIK" Zabrze

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. S.I. "ARKA" Gdynia - Under 9 "A"

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. S.I. "ARKA" Gdynia - Under 9 "B"

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. S.I. "ARKA" Gdynia - Under 9 "C"

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. S.I. "ARKA" Gdynia - Under 9 "D"

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2017

chłopcy Under 7 - rocznik 2010 i młodsi

24 - 26 VI 2017

1. MKS "POGOŃ" Szczecin Schools

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. KS "ARKONIA" Szczecin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. "WŁOCŁAWIANKA" Włocławek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. AP GDYNIA

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. FOOTBALL ACADEMY Trójmiasto

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. KS CHWASZCZYNO

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. GKS SZTORM Mosty

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. KS "GÓRNIK" Zabrze

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. AP BANINO

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. KKS "LECH" Poznań - Football Academy

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. S.I. "ARKA" Gdynia - Under 7 "A"

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. S.I. "ARKA" Gdynia - Under 7 "B"

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA CUP' 2017

Edycja zimowa - chłopcy Under 12 - rocznik 2005 i młodsi

GDYNIA ARENA, 28 - 29 01 2017

I pl./ KGHM ZAGŁĘBIE Lubin S.A.  MISTRZ "AGC' 2017"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II pl./ LECHIA Gdańsk S.A. - WICEMISTRZ "AGC' 2017"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III pl./ A.P. REISSA Poznań - III miejsce "AGC'2017"
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZOSTALI UCZESTNICY AGC 2017 - ZIMA:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OLIMPIJCZYK Kwakowo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MKS POLONIA-STAL Świdnica

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GKS GÓRNIK Łęczna S.A.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MLKS WIDOK Skierniewice

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORANJE SPORT Konin

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MKS POLONIA Warszawa

   -

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FC WROCŁAW ACADEMY - Wrocław

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POGOŃ Szczecin S.A.

  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STF CHAMPION Warszawa

      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SALOS Szczecin

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MUKS CWZS Bydgoszcz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S.M.S. Łódź

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SKS BAŁTYK Gdynia A.P.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

F.C. BALTIKA Kaliningrad - Rosja

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S.I. "ARKA" Gdynia I & II - Under 12

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S.I. "ARKA" Gdynia - Under 11

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2016

chłopcy Under 14 - rocznik 2002 i młodsi

24 - 26 VI 2016

1/ MKS "POLONIA" Lidzbark Warmiński


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2/ GKS "MYŚLIWIEC" Tuchomie


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3/ AP "ORBITA" Bukowno

   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4/ GKS "SZTORM" Mosty


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5/ RKS Mały Kack

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6/ KS "GÓRNIK" Zabrze


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7/ FC "BALTIKA" Kaliningrad - Rosja

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8/ AP "21" Kraków

   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9/ S.I. "ARKA" Gdynia - Under 14

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10/ S.I. "ARKA" Gdynia - Under 13

  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2016

chłopcy Under 9 - rocznik 2007 i młodsi

25 - 26 VI 2016

1/ AP "WARTA" Gorzów Wlkp


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

2/ WKS "ŚLĄSK" Wrocław SA 

   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

3/ AP "LEGIA" Warszawa SA

  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

4/ AP KS "GÓRNIK" Zabrze 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

5/ AP SKS "BAŁTYK" Gdynia

   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

6/ AP "POMORZANIN" Gdańsk

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

7/ "BENIAMINEK" Starogard Gdański


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

8/ BKS "7-mka" Warszawa

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

9/ UKS "BYKI" Słupsk


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

10/ AP KS "GÓRNIK" Zabrze - rocznik 2008

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

11/ MKS "CZARNI" Pruszcz Gdański


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

12/ LZS "DRAGON" Bojano


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

13/ "JAGUAR" Gdańsk


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

14/ UKS "JEDYNKA" Reda


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

15/ LKS "JUTRZENKA" Bychlew


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

16/ "ORBITA" Bukowno

  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

17/ UKS "ORŁY" Zielonka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

18/ MKS "VARSOVIA" Warszawa


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

19/ KS "ARKONIA" Szczecin


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

20/ KS "WIERZYCA" Pelplin

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

21/ BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS Trójmiasto


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

22/ GKS "MYŚLIWIEC" Tuchomie


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

23/ KS "RADUNIA" Stężyca


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

24/ Football Pro Academy Gdańsk


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

25/ UKS G.A.P. Bruskowo Wielkie

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

26/ S.I. "ARKA" Gdynia A

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------

27/ S.I. "ARKA" Gdynia B

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

28/ S.I. "ARKA" Gdynia - Śledziki

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

29/ SI "ARKA" Gdynia - Dorszyki

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

30/ S.I. "ARKA" Gdynia - r'2008

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2016

chłopcy Under 7 - rocznik 2009 i młodsi

25 - 26 VI 2016

1/ AP SKS "BAŁTYK" Gdynia


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2/ AP KS GÓRNIK Zabrze

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3/ "LEGIA" Warszawa SA - Soccer Schools

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4/ BKS "7-mka" Warszawa


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5/ KS "SOKÓŁ" Warszawa

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6/ AP "WARTA" Gorzów Wlkp


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7/ AP-Ż "DOLCAN" Ząbki

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8/ KS "ARKONIA" Szczecin

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9/ AP BANINO


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10/ LZS "DRAGON" Bojano

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11/ UKS "1-nka" Reda

    

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12/ GKS "RADUNIA" Stężyca

       

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13/ Szkółka "AG" Chylonia

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14/ SOPOCKA A.P. Sopot

 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15/ FOOTBALL Pro Academy Gdańsk

 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16/ BRAZILIAN Soccer Schools Trójmiasto

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17/ S.I. "ARKA" Gdynia


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18/ S.I. "ARKA" Gdynia II - Polska


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA CUP' 2016 

edycja zimowa - chłopcy - Under 12 - rocznik 2004

                                                                             23 - 24 stycznia 2016
1/ K.S. "DUNAJEC" Nowy Sącz - Polska

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2/ FC "ACADEMY" Wrocław - Polska

   

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3/ AP "L.G." Gdańsk - Polska

  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4/ KGHM "ZAGŁĘBIE" Lubin - Polska

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5/ MKS "NIELBA" Wągrowiec - Polska

  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6/ GKS "GÓRNIK" Łęczna - Polska

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7/ "MOTOR" Lublin S.A. - Polska

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8/ "LECHIA" Gdańsk SA - Polska  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9/ "POGOŃ" Szczecin S.A. - Polska

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10/ K.S. KGHM Polkowice - Polska

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11/ AP "JAGIELLONIA" Białystok S.A. - Polska

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12/ MKS "CRACOVIA" Kraków S.A. - Polska

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13/ F.C. "BALTIKA" Kaliningrad - Rosja

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14/ SKS "BAŁTYK" Gdynia - Polska

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15/ KS "WARTA" Poznań - Polska

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16/ AP"CHOJNIK" Jelenia Góra- Polska

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17/ ABC FUTBOLU Dębno - Polska

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18/ S.I. "ARKA" Gdynia I & II - Under 12 - Polska

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19/ S.I. "ARKA" Gdynia - Under 11 - Polska

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1299118
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012