Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

XXV Jubileuszowa Edycja

Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA MINI SUMMER CUP' 2024 

Gdynia, Nauczycielska 9

22 VI 2024 

BOYS U 7  (2017 / 2018)

 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP 

NA:

 

ZAWSZE ZAPRASZAMY DO GDYNI

 

 PRZYJEDŹCIE NA TURNIEJ DO GDYNI

 

GDYNIA - MIASTO SPORTU!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAPRASZAMY zimą na:

XXV ARKA GDYNIA WINTER CUP' 2024

 IV KWARTAŁ 2024 

IDEA PROJEKTU "ARKA GDYNIA CUP"

Turniej piłkarski to dla nas więcej niż gra, to wychowanie poprzez sport. Elementy edukacji marynistycznej oraz ogólnie pojmowanej jako społeczna, są dla nas – organizatorów – priorytetem! Same zawody rozgrywane są każdorazowo na profesjonalnych boiskach, zarówno zimą, jak i latem a oferta integracyjna i edukacyjna, czynią imprezę bardzo atrakcyjną i realnie przydatną w rozwoju cech społecznych młodych uczestników z różnych części Polski czy Europy.

W roku 2020 uczestnicy zimowej edycji ARKA GDYNIA CUP, oprócz turnieju piłkarskiego będą ponadto uczestnikami warsztatów edukacyjnych, podnoszących ich indywidualne kompetencje.

 

PRZYGODA I NAUKA

Futbol nie jest głównym celem naszego projektu – jest tylko środkiem w realizacji tworzenia atmosfery wzajemnego poszanowania wartości. Miłość do piłki nożnej daje nam znakomitą możliwość wzajemnego spotkania się w danym miejscu i czasie, by poznawać siebie wzajemnie oraz... poznawać Gdynię i jej morskie walory także w okresie zimowym. Projekt ARKA GDYNIA CUP to także świetna możliwość by budować prawidłowe postawy, bez względu na przynależność klubową, wyznawane wartości, upodobania kulinarne, sportowe sympatie, kolor skóry czy stosowane na co dzień w swoim rodzinnym środowisku obyczaje.

 

KOGO ZAPRASZAMY

W turnieju corocznie biorą udział najlepsze polskie kluby piłkarskie, oraz zaproszone zespoły zagraniczne, tak sławne jak choćby FC BATE Borisov, BORUSSIA Dortmund, Hamburg czy VFL Bochum, które uczestniczyły w poprzednich latach a także wszystkie zaproszone drużyny z małych i nieznanych miejscowości, które są dla nas bardzo ważnym elementem w procesie integracji i społecznej edukacji.

W zimowych edycjach zawodów ARKA GDYNIA CUP, które od 2010 roku odbywają się już w nowoczesnej hali GDYNIA ARENA, w meczach o tytuł "MISTRZ'a AGC" grały tak utytułowane kluby jak BAYER 04 Leverkusen, BORUSSIA Dortmund, EVERTON FC, LECH Poznań, czy ZAGŁĘBIE Lubin,  natomiast w letnich edycjach AGC, w spotkaniach finałowych rozgrywanych na głównej płycie Stadionu Miejskiego oraz Narodowego Stadionu Rugby zagrały m.in. GÓRNIK Zabrze, IFK Stockholm, LEGIA Warszawa, ŚLĄSK Wrocław czy gospodarze - ARKA Gdynia.

W dotychczasowej, już 25-letniej historii Projektu, wystąpiło w nim ponad 17 000 zawodników z 279 klubów, z 12 krajów świata!

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1305230
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012