Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

ZAPRASZAMY

na

XIX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży

ARKA GDYNIA CUP' 2018

22 - 24 luty 2018 

- Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA ARENA

IDEA PROJEKTU "ARKA GDYNIA CUP"

Turniej piłkarski to dla nas więcej niż gra, to wychowanie poprzez sport. Elementy edukacji marynistycznej oraz ogólnie pojmowanej jako społeczna, są dla nas – organizatorów – priorytetem! Same zawody rozgrywane są każdorazowo na profesjonalnych boiskach, zarówno zimą, jak i latem a oferta integracyjna i edukacyjna, czynią imprezę bardzo atrakcyjną i realnie przydatną w rozwoju cech społecznych młodych uczestników z różnych części Polski czy Europy.

W roku 2018 uczestnicy zimowej edycji ARKA GDYNIA CUP, oprócz turnieju piłkarskiego będą ponadto uczestnikami warsztatów edukacyjnych, podnoszących ich indywidualne kompetencje.

PRZYGODA I NAUKA

Futbol nie jest głównym celem naszego projektu – jest tylko środkiem w realizacji tworzenia atmosfery wzajemnego poszanowania wartości. Miłość do piłki nożnej daje nam znakomitą możliwość wzajemnego spotkania się w danym miejscu i czasie, by poznawać siebie wzajemnie oraz... poznawać Gdynię i jej morskie walory także w okresie zimowym. Projekt ARKA GDYNIA CUP to także świetna możliwość by budować prawidłowe postawy, bez względu na przynależność klubową, wyznawane wartości, upodobania kulinarne, sportowe sympatie, kolor skóry czy stosowane na co dzień w swoim rodzinnym środowisku obyczaje.

KOGO ZAPRASZAMY

W turnieju corocznie biorą udział najlepsze polskie kluby piłkarskie, oraz zaproszone zespoły zagraniczne, tak sławne jak choćby FC BATE Borisov, BORUSSIA Dortmund, Hamburg czy VFL Bochum, które uczestniczyły w poprzednich latach a także wszystkie zaproszone drużyny z małych i nieznanych miejscowości, które są dla nas bardzo ważnym elementem w procesie integracji i społecznej edukacji.

W zimowych edycjach zawodów ARKA GDYNIA CUP, które od 2010 roku odbywają się już w nowoczesnej hali GDYNIA ARENA, w meczach o tytuł "MISTRZ'a AGC" grały tak utytułowane kluby jak BAYER 04 Leverkusen, BORUSSIA Dortmund, EVERTON FC, LECH Poznań, czy ZAGŁĘBIE Lubin,  natomiast w letnich edycjach AGC, w spotkaniach finałowych rozgrywanych na głównej płycie Stadionu Miejskiego oraz Narodowego Stadionu Rugby zagrały m.in. GÓRNIK Zabrze, IFK Stockholm, LEGIA Warszawa czy gospodarze - ARKA Gdynia.

W dotychczasowej, już 18-letniej historii Projektu, wystąpiło w nim aż 12 000 zawodników ze 198 klubów, z 10 krajów Europy, w tym tak znani piłkarze jak m.in. CHRISTOPHER BUCHTMANN, czy aktualni reprezentanci Polski PAWEŁ WSZOŁEK oraz ARKADIUSZ MILIK!

PROGRAM ARKA GDYNIA CUP 2018:

CZWARTEK - 22 II 2018

- przyjazd drużyn i zakwaterowanie - Hotel Mercure Gdynia

- relaks SPA - pływalnia i sauna - Hotel Mercure Gdynia

- sesja zdjęciowa wszystkich drużyn - Hotel Mercure Gdynia

- Ceremonia Losowania ARKA GDYNIA CUP 2018 - Hotel Mercure Gdynia

PIĄTEK, 23 II 2018

- mecze eliminacyjne turnieju, grupy A i B - hala GDYNIA ARENA

- Aukcja charytatywna na rzecz Hospicjum dla Dzieci "Bursztynowa Przystań" - hala GDYNIA ARENA

- Ceremonia Otwarcia XIX AGC'2018 - hala GDYNIA ARENA

- Warsztaty edukacyjne - sala konferencyjna w hali GDYNIA ARENA

- mecze eliminacyjne turnieju, grupy C i D - hala GDYNIA ARENA

SOBOTA, 24 II 2018

- runda PLAY OFF & mecze finałowe - hala GDYNIA ARENA

- Ceremonia Medalowa - hala GDYNIA ARENA

-----------------------------------------------------------------------------------------

ZAPRASZAMY na

XIX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2018

21 - 24 czerwca 2018 

1/ "ZAPROSZENIE"

ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2018

(wersja polska)

 

2/ "INVITATION"

ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2018

(english version)

 

 

KLIKNIJ NA FOTO - MIASTO SPORTU! 

 

KLIKNIJ NA FOTO - ZAPRASZAMY DO GDYNI!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 749645
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012